Motorola Xoom 32 Gb Wifi inceleme

Tablet pc

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Marketde "astro" file manager arattirirsan bulabilirsin :thumb_yello.gif: Yeni gelecek update ile (3.2) Tum sorunlar duzelecektir.

.
  2. mrtdmrblk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 18/10/2011, 12:24) 
    Marketde "astro" file manager arattirirsan bulabilirsin :thumb_yello.gif: Yeni gelecek update ile (3.2) Tum sorunlar duzelecektir.

hmmm bakıcam şimdi ne zmn geleceğine dait bi fikrin varmı...
    bu arada eminim bi çok kişi biliodur ama ben yenı bı klavye indirdim harika paylaşmak isterim markete var swiftkey die harika bi klavye en önmlisi tr destek var herkese tavsiye ederim...

bu arada aklıma gelmısken bu markette neden ücretli uygulamalara girdiğim de bu uygulama bulunamamaktadır dıo

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (mrtdmrblk @ 19/10/2011, 08:54) 
    QUOTE (dogangoxel @ 18/10/2011, 12:24) 

hmmm bakıcam şimdi ne zmn geleceğine dait bi fikrin varmı...
    bu arada eminim bi çok kişi biliodur ama ben yenı bı klavye indirdim harika paylaşmak isterim markete var swiftkey die harika bi klavye en önmlisi tr destek var herkese tavsiye ederim...

bu arada aklıma gelmısken bu markette neden ücretli uygulamalara girdiğim de bu uygulama bulunamamaktadır dıo

Google Türkiyede yasaklı olduğu ve gereken desteği ülkemize sağlamadığı için ücretli uygulamaları göremiyorsun.Cİhazını root ettikten sonra "Market enable" programını kurarak ücretli uygulamaları görebilirsin :thumb_yello.gif:

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Motorola Xoom Wifi MZ604 kullanicilari resmi 3.2 update Europe, Middle East and Africa icin hazir :thumb_yello.gif: Bu update ile sd kart destegi,Performans artisi ve tabletlere uygun tam sayfa olmayan uygulamlari tam sayfa yapmaya yarayan destek gelmistir.Bu update OTA yolu ile yani Menu > Settings > About tablet > System updates yapabilirsiniz .Detayli bilgi ,

https://supportforums.motorola.com/communi...oftwareupgrades

.
138 replies since 24/4/2011, 15:11   5224 views
  Share  
.