Motorola Xoom 32 Gb Wifi inceleme

Tablet pc

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

3G Mobile Hotspot uygulaması Xoom üzerinde harika çalışıyor :thumb_yello.gif: 3G modele 200 $ fazla vermekten kurtardı :P

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Motorola Xoom wifi modeli bir kaç hafta içerisinde 3.1 update alacak :thumb_yello.gif:

3.1 update ile gelen yenilikler ,

1-Usb host desteği (Usb cihaz takılabilme , oyun konsolları kontrölcüsü gibi )
    2-Widgetların boyutlandırılması (Enine boyuna genişletmek )
    3-Kullanıcı arabirimi geliştirildi.
    4-İnternet tarayıcısı geliştirildi.

Bu güncelleme , ayarlar - sistem güncelleme menüsünden yapılabilir.

.
  3. isolas
        Like  

.

User deleted

Yani diyosunki alin bi xoom sizde :D

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isolas @ 13/5/2011, 19:33) 
    Yani diyosunki alin bi xoom sizde :D

Tavsiye ederim gercekten harika bir cihaz isolas :thumb_yello.gif: Netbook ve notebooklardan daha uzun sarji gidiyor , tasimasi kolay ve ayrica netbooklarin atom islemcilerinden daha iyi :thumb_yello.gif:
    Bu arada 3.1 update yukledim , yukarida yazilan tüm yenilikler geldi :biggrin2.gif: System update menüsünden yapilabilir.

.
  5. Suwari029
        Like  

.

User deleted

Slm arkadaşlar bu Motorola Xhome de telefon özelliği varmı.

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Suwari029 @ 18/5/2011, 16:57) 
    Slm arkadaşlar bu Motorola Xhome de telefon özelliği varmı.

Motorola Xoom tabletde maalesef telefon özelliği yok.

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

http://www.telekombasvurum.com/turk-teleko...kampanyasi.html

Talep formu doldurulmaya baslanmis :) 55 TL * 36 ay 3G +Wifi modeli

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

36 x 55 = 1980 , 3G'li model için güzel bir kampanya. İnternet paketi veriyorlar mı buna yoksa gene cepten mi ? İnternet paketi var ise başvurabilirim.

.
  9. isolas
        Like  

.

User deleted

evet interneti varsa alınabilir bence de. Henüz açıklama falan verilmemiş zaten biraz daha beklemek gerekir.

.
  10. fath-ih
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar.

2 gün önce bende xoom aldım.. Cok kaliteli herkeze almasını tavsiye ederim fakat cihazın bu problemleri atlatıldığı taktirde.
    Tablet'e en son android versiyonu olan 3.1 uptade ettim su anda 3.1 yüklü..

Menüde youtube ve books uygulaması yok ( Bunlar cihazi restore edip girdiğimde sorun yok aynı şekilde menüde falan duruyor fakat herhangi bir wireless tanımlarsam cihazdan 2 si birden gidiyor ve hiç bir türlü geri gelmiyor..)
    Tegra uygulamarın hiç birini yükleyemiyorum.. Fruit ninja yada angry birds gibi oyunlarda yok..

Türkçe dil seçeneği yok more locale 2 türkçe yapmıyor tam anlamıyla...

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fath-ih @ 28/5/2011, 11:23) 
    Merhaba arkadaşlar.

2 gün önce bende xoom aldım.. Cok kaliteli herkeze almasını tavsiye ederim fakat cihazın bu problemleri atlatıldığı taktirde.
    Tablet'e en son android versiyonu olan 3.1 uptade ettim su anda 3.1 yüklü..

Menüde youtube ve books uygulaması yok ( Bunlar cihazi restore edip girdiğimde sorun yok aynı şekilde menüde falan duruyor fakat herhangi bir wireless tanımlarsam cihazdan 2 si birden gidiyor ve hiç bir türlü geri gelmiyor..)
    Tegra uygulamarın hiç birini yükleyemiyorum.. Fruit ninja yada angry birds gibi oyunlarda yok..

Türkçe dil seçeneği yok more locale 2 türkçe yapmıyor tam anlamıyla...

Merhaba fath-ih foruma hoşgeldin ,

Hayırlı olsun Xoom tabletin doğru seçim :thumb_yello.gif:
    Cihazda Türkçe menü yok fakat dil paketleri ile Türkçe olabiliyor.Youtube sorunu çözümü için
    u başlık altına bak https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=45251357
    Google book için ise www.megaupload.com/?d=NDD2LZ6Q buradan indirebilirsin.
    Cihaza bu başlık altında bulunan market uygulaması applanet indir oyunlar kısmında (Game) istediğin oyunu indirebilirsin.(Tabi cihazına uygun olanları)
    www.applanet.net/

.
  12. fath-ih
        Like  

.

User deleted

Yardımın için teşekkür ediyorum..
    Books uygulaması tamamlandı.
    Fakat youtube olmuyor malesef...
    Senin dediğin gibi olmayinca birşey cikmayinca daha doğrusu :)
    Bende download ettiim uygulamayi; kurdum tableti açip kapattim düzeldi ekrana geldi. İzleyebiliyorum fakat arama yapamıyorum.. O zaman (There was a problem with the network (400) ) diye bir hata alıyorum.
    Birde applanet programı açtiğim taktirde ise böle bir hata alıyorum... ( Bir ağ hata oluştu tekrar deneyin.. )

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fath-ih @ 28/5/2011, 21:38) 
    Yardımın için teşekkür ediyorum..
    Books uygulaması tamamlandı.
    Fakat youtube olmuyor malesef...
    Senin dediğin gibi olmayinca birşey cikmayinca daha doğrusu :)
    Bende download ettiim uygulamayi; kurdum tableti açip kapattim düzeldi ekrana geldi. İzleyebiliyorum fakat arama yapamıyorum.. O zaman (There was a problem with the network (400) ) diye bir hata alıyorum.
    Birde applanet programı açtiğim taktirde ise böle bir hata alıyorum... ( Bir ağ hata oluştu tekrar deneyin.. )

Dostum arama ekrani bendede yoktu fakat zamanla duzeldi kendi sayfami acabiliyorum.applanet uygulamasi ara sira baglanti hatasi verebilir daha sonra tekrar denersen duzelir ;)

.
  14. fath-ih
        Like  

.

User deleted

Applanet uygulaması yerine appbrain kurdum :)
    Youtube için ise senin dediğini bekliyorum zamanla düzelmesini :)

Ama ben tablete youtube 2.1.6.apk kurup daha sonra kapatıp açtım ve youtube uygulaması bende 3.1.1 oldu belki ondan problem vardır herhangi bir yerden youtube açıyorum problem yok sadece arama yapınca problem alıyorum.

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Soyledigin youtube hata sorunu benim kullandigim milestone cep telefonundada var.Fakat sadece Turkce yaptigim zaman oluyor dili ingilizce secince duzeliyor.Programin hatasi olmasi gerekiyor.Bende su an bir sorun yok gayet iyi calisiyor.Paylastigim apk dosyasi 2.1.6 zaten fakat o tabletlere uygun degil yaptigimiz olay onu yukleyip update yapmasini saglamak 3.1.1 tabletlere ozel ;-)

.
138 replies since 24/4/2011, 15:11   5224 views
  Share  
.