Motorola Xoom 32 Gb Wifi inceleme

Tablet pc

« Older   Newer »

Share  
.
  1. fath-ih
        Like  

.

User deleted

Evet sonunda yaptım arkadaşlar yardımlarınızla..
    İngilizce yaptım ve ttablet su anda tam stabil olarak calışıyor. Herkeze tavsiye ederim.

.
  2. shamankurt
        Like  

.

User deleted

Sayın Doğan Bey,

Ben xoom tableti ( 32 gb wifi mz604 ) Dubai'den aldım. Şu an ki sürüm 3.01 fakat bunu 3.1 sürümüne yükseltemiyorum... Sistemden tarihi ileri aldım ama hala tablet güncel mesajı veriyor. Fena halde canım sıkılmaya başladı çünkü forumda okuduğuma göre birçok kişi güncellemiş. Yardımcı olursanız sevinirim güncelleme konusunda... Şimdiden teşekkürler.

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

shamankurt Merhaba foruma hoşgeldin ,

Hayırlı olsun cihazın güle güle kullan.Bende aynı söylediğin gibi saati ileri alarak denedim benim cihazımda oldu,şuan 3.1 kullanıyorum.Otomatik yapması lazım fakat bazı ülkelerde update henüz çıkmadı o yüzden olmamış olabilir.

Burada konu ile ilgili bilgiler mevcut

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1052644

Edited by dogangoxel - 22/8/2011, 06:36

.
  4. shamankurt
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim.. Siz saati mi ileri aldınız sadece ? Tarihi ayarlamadan mı aldınız ?

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Tarih ve saati değiştirdikten sonra wifi açtım kapattım bildirim çubuğunda update işareti çıktı ve update yaptım , fakat dediğim gibi bazı ülkelerde çıkmadığı için sizdede olmamış olabilir.

.
  6. gespanya
        Like  

.

User deleted

SELAM BENDE ALMANYADAN ALDIM XOOM 3G TABLET AMA AZ KALDI PISMAN OLMAK UZEREYIM LUTFEN BIRI BANA YARDIM ETSIN
    CIHAZ 3.0 VERSIYON VE ALMANCA DILI VAR SADECE BUNU MORELOCALE LE COZUYORUM AMA TAM DEGIL BILDIGINIZ UZERE VARSA BUNU KOMPLE DEGISTIRME SEKLI INGILZCE YAPSAM GENE YETER
    DIGER PROBLEMIM ISE FLASH PLAYER YUKELNMIYOR ISTENEN MARKETDE ARIYORUM ZATEN ORDA YOK FLASH IN SITESINI GIRIP ORDAN YUKLE DIYORUM ODA MARKETE ATIYO SENI VE ISTENEN OGE BULUNAMADI DIYOR
    BEN SIMDI GITTIM IPAD ALMADIM BU DAHA IYI DEDILER AMA SU AN IPAD DEN DAHA KOTU DURUMDA
    AYRICA YOUTUBE SORUNUDA DIGER BIR PROBLEM
    ALLAH RIZASI ICIN YARDIM LUTFEN .....

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

gespanya foruma hosgeldin hayirli olsun cihazin ,

Adobe flash player icin
    www.4shared.com/file/V46pPNrX/Adobe_Flash_Player_103.htm

Youtube icin
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=45251357

Ayarlar language input menusunde sadece almanca dil secenegimi var?

Bu baslik altindada dil paketleri mevcut

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1083612

.
  8. gambiyetsiz
        Like  

.

User deleted

bu market problemi iyice sinir bozmaya başladı. diğer markaları kullanan arkadaşlarımla da konuşuyoruz, hiçbirinin android marketinde yok birçok uygulama... flash player, angry birds vs indirilemiyor. Google yine saçmalıyor ama düzeltirler yakında sanırım...

ama androidin güzel yanı, market olmadan da hemen hemen tüm uygulamaları bulunabiliyor kolayca. google'da aramak yeterli :)

.
  9. gespanya
        Like  

.

User deleted

Yok kardesim cozulmuyo indirmiyo ne yapiyo deli etti beni kiracam aleti ve flash olmadan ne halta yararki zaten ve saat ileri alma isi falanda hikaye heralde onuda denedim oda bir sehir efsanesi heralde
    Verdigin 2 linkne not avaliable
    Ve bu problEmlerden dolaayi cihazi kullanamiyom nasil yapacam bunu 3.1

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Market 'e girip , Market enabler isimli programı arattır ve yükle, ardından programı çalıştır ve market bölgesini değiştirip tekrardan marketi çalıştır , flash player diye arattır son sürümü çıkacaktır. Kolayca yüklersin. Android 3.1 'e update için wifi ile bağlı ol. Ardından Ayarlar / Hakkında / Sistem güncellemelerine gir, eğer almanya xoom 3g için update varsa bulup otomatik yükleyecektir.

.
  11. gespanya
        Like  

.

User deleted

Yok oda olmuyo market enabler dan degistirmeye calisiyom benle dalga geciyo houston bir problem var diyo
    Ben bu tableti icat edenin varya
    Kardes zaten update etme sekliyle ilgili problemim yok onu yapiyom ama cihaz yok diyo update edecek bulamiyo sorun orda
    Motorolanin sayfasindan H6.1.38-11retail.turkey indirdim bunu yuklemeyi biri anlatsin bari bana en azindan cihaz orjinal turkce olur heralde

.
  12. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

4 shared dns ayari gerektigi icin indiremiyorsun dostum ondan dolayi masaustu pc veya lapto(dns ayarli) varsa linki ordan indir ve tablete yukle olacaktir.

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

www.ifixit.com/Teardown/Motorola-Xoom-Teardown/4989/1

Tabletin içini inceleyelim :P

.
  14. Robot444
        Like  

.

User deleted

Merhaba...Bende de xoom var,fakat book uygulaması yok.Sizin vermiş olduğunuz linkteki book uygulaması ise mobil versiyon.Xoom versiyonlu book uygulamasını upload etmeniz mümkün mü veya nerden bulabilirm?

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Merhaba hosgeldin Robot444,

Paylastigim google ebook tablet icin , fakat olmadiysa buradakini dene

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=863128

.
138 replies since 24/4/2011, 15:11   5224 views
  Share  
.