Motorola Xoom 32 Gb Wifi inceleme

Tablet pc

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Android sistemin yapisi bu sekilde.Sen programi kapatsanda ihtiyaci oldugunda tekrar calistiriyor.Ben advanced task killer kullaniyorum , ayarlari var otomatik kill yapiyor belli surelerde.Ignore list`de ayarlarsan guzel program.

.
  2. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

Tesekkur ederim goksel kardesim darisi olmayanlarin basina artik ne yapalim ota update i bekleyecegimm /// goksel bir de usb yi gormuyo hafiza kartina erisemiyorummm

.
  3. snbrk
        Like  

.

User deleted

motorola xoom aldım, her şeyi harikulade ve gayet akıcı. fakat aldığımdan beri ( 1 gün oldu ) bir türlü facebook'a girmiyor. neden olabilir?

.
  4. Robot444
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 30/6/2011, 15:58) 
    Mailime ulasamiyorum sifresi hack edildi galiba.Google ebooks ta diger bazi google uygulamalari gibi Turkiye`de calismiyor .Anlattigin islemi yapsan bile yasakli olan bir uygulamayi nasil calistiracaksin ? Turkce destegide varmi yokmu mechul.Simdilik google ebook Turkiye`de hayal taaki google Turkiye ile anlasana dek.

Anlaşmalarını beklersek işimiz var... Ayrıca sadece Türkiye değil US harici tüm ülkeler söz konusu. Tableti alan kişilere birkaç sorum var, sizde google books ve youtube yüklü olarak geliyor mu? TTNET in verdiği kılıfı nasıl kullanacağımı bir türlü anlamadım açıkçası (: tablete biraz küçük geliyor gibi kenarlardan. Bir kağıtta ingilizce anlatım var, değişik pozisyonlarda nasıl kullanacağı vs. Açıkçası onları birinin tam ve özenli olarak Türkçeye çevirmesi mümkün mü? Hem bu sayede diğer kullanamayanlarada yararı olur. Son sorum, rapidshare,megaupload gibi upload sitelerinden download yapamıyorum. Bunun bir apk ile çözümü var mı?

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (mc_erdem226 @ 1/7/2011, 20:28) 
    Tesekkur ederim goksel kardesim darisi olmayanlarin basina artik ne yapalim ota update i bekleyecegimm /// goksel bir de usb yi gormuyo hafiza kartina erisemiyorummm

Hafıza kartı şu an için çalışmıyor erdem yeni gelecek update ile çalışır hale gelecek.Şimdilik 32 gb dahili hafıza ile idare etmek zorundayız.

QUOTE (snbrk @ 1/7/2011, 22:56) 
    motorola xoom aldım, her şeyi harikulade ve gayet akıcı. fakat aldığımdan beri ( 1 gün oldu ) bir türlü facebook'a girmiyor. neden olabilir?

Hayırlı olsun güle güle kullan :thumb_yello.gif: Facebook kullanıcı adını ve şifreni girmene rağmen açılmıyormu ?Nasıl bir hata alıyorsun ? Facebook sayfası hiçmi açılmıyor yoksa ? Facebook uygulaması var android için marketden indirip deneyebilirsin.

QUOTE (Robot444 @ 2/7/2011, 01:07) 
    QUOTE (dogangoxel @ 30/6/2011, 15:58) 
    Mailime ulasamiyorum sifresi hack edildi galiba.Google ebooks ta diger bazi google uygulamalari gibi Turkiye`de calismiyor .Anlattigin islemi yapsan bile yasakli olan bir uygulamayi nasil calistiracaksin ? Turkce destegide varmi yokmu mechul.Simdilik google ebook Turkiye`de hayal taaki google Turkiye ile anlasana dek.

Anlaşmalarını beklersek işimiz var... Ayrıca sadece Türkiye değil US harici tüm ülkeler söz konusu. Tableti alan kişilere birkaç sorum var, sizde google books ve youtube yüklü olarak geliyor mu? TTNET in verdiği kılıfı nasıl kullanacağımı bir türlü anlamadım açıkçası (: tablete biraz küçük geliyor gibi kenarlardan. Bir kağıtta ingilizce anlatım var, değişik pozisyonlarda nasıl kullanacağı vs. Açıkçası onları birinin tam ve özenli olarak Türkçeye çevirmesi mümkün mü? Hem bu sayede diğer kullanamayanlarada yararı olur. Son sorum, rapidshare,megaupload gibi upload sitelerinden download yapamıyorum. Bunun bir apk ile çözümü var mı?

Robot bu sadece ebook için değil youtube ve google diğer bazı serverları ile alakalı.Android cihazlarda menüyü Türkçe kullanırken bile youtube açılmıyor.Google ebooks'ta Türkçe kitap yok ayrıca.Google ebook ve youtube uygulaması cihazı ilk açtığınızda yüklü gözüküyor fakat uygualamayı açmaya çalıştığınızda yüklü değil gibi bir hata veriyor.Daha sonra manuel olarak yükleme yapılablir.Tableti kılıfın sol ve sağ köşelerine iliştir ve sonra kılıfı kitap gibi kapat.Rapidshare , megaupload gibi sitelerden upload yapılıyor.Dns ayarı yapman gerekiyor https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=41325332 bu başlık altında gerekli bilgiler mevcut.(Bir wifi bağlantı noktasına şifrenizi girdikten sonra o kısımdaki dns ayarlarını yapın.Her bağlantı noktası için ayrı ayar yapılması gerekiyor)

Motorola Xoom portfolio case

http://www.motorola.com/Consumers/US-EN/Co...ROLA-XOOM-US-EN

Nasıl kullanılacağına dair kullanıcı videosu ,

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Yarın Xoom tabletimize uygun 3 adet video klip (1920*1080p convert to HD 1280*754 ) paylaşacağım.

.
  7. snbrk
        Like  

.

User deleted

Facebook.com a hiç bir şekilde giremiyor. sunucu zaman aşımı hatası diyor aynı modemden başka pc lar facebook a bağlanıyor. Android marketteki facebook uyumsuzmuş yüklenmiyor. modemi resetledim, tableti de, önbelleği de temizledim ama diğer sitelere bağlanırken inat ona bağlanmıyor.

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (snbrk @ 2/7/2011, 11:03) 
    Facebook.com a hiç bir şekilde giremiyor. sunucu zaman aşımı hatası diyor aynı modemden başka pc lar facebook a bağlanıyor. Android marketteki facebook uyumsuzmuş yüklenmiyor. modemi resetledim, tableti de, önbelleği de temizledim ama diğer sitelere bağlanırken inat ona bağlanmıyor.

İlk defa senden duydum böyle bir sorun ! Yasaklı bir site olsa tamam ama enteresan.Dns ayarı yaparak denermisin ? Facebook uygulaması hata veriyor ama ben yükledim kullanıyorum.

.
  9. SamSamy
        Like  

.

User deleted

@dogangoxel
    Arkadaslar bu cihaza ben order and chaos oyununu yukledim ancak bu en alltaki ana menuye donus tuslarinin oldugu siyah serit kadar oyun ekrani yukari ve saga sola tasiyor. Acaba bunu nasil duzeltirim veya moto xoom a uyumlu olan oyununu nerden bulabilirim . Indirdigim yer best android dowload . Com diye bir site. Tam uyumlu olanini nereden indirebilirim. Malum bu ucretli oyunlar marketten inderemiyoruz..

.
  10. SamSamy
        Like  

.

User deleted

Birde Applanet çalışmıyor bunda açılıyor ama boş sayfalar çıkıyor. Başka Alternatif önerebileceğiniz bir maket var mı?

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

@ SamSamy Nvidia Tegra 2 uyumlu oyunları yükleyebilirsin.Yüklediğin oyun cihazına uygun değilse düzgün çalışmayabilir.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1000450 bu sitede birkaç tane HD oyun oynayarak deneme yapılmış bakabilirsin.http://www.gameloft.com/ bu sitedende istersen oyunları satın alıp oynayabilirsin.Ben asphalt 6 Hd satın aldım harika bir oyun.
    Bu başlıktaki Nvidia Tegra 2 oyunu olan Pinball 3D Hd tavsiye ederim https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=45547129
    Applanet serverlarında bir sorun var ondan dolayı bağlantı başarız oluyor.Zamanla düzelirmi bilmiyorum fakat bir çalışma yapıldığını duydum.

.
  12. SamSamy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 3/7/2011, 06:48) 
    @ SamSamy Nvidia Tegra 2 uyumlu oyunları yükleyebilirsin.Yüklediğin oyun cihazına uygun değilse düzgün çalışmayabilir.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1000450 bu sitede birkaç tane HD oyun oynayarak deneme yapılmış bakabilirsin.http://www.gameloft.com/ bu sitedende istersen oyunları satın alıp oynayabilirsin.Ben asphalt 6 Hd satın aldım harika bir oyun.
    Bu başlıktaki Nvidia Tegra 2 oyunu olan Pinball 3D Hd tavsiye ederim https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=45547129
    Applanet serverlarında bir sorun var ondan dolayı bağlantı başarız oluyor.Zamanla düzelirmi bilmiyorum fakat bir çalışma yapıldığını duydum.

Gameloft un sayfasından bende almak istesem nasıl alacam market çalışmıyor nasıl bir yol izleyecez?

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Tableti kullanarak siteye girdikten sonra cihazını altta belirleyecek site sonra satın alma işlemleri gerçekleştirilecek.Kredi kartı numarası download vs.

.
  14. SamSamy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 3/7/2011, 09:39) 
    Tableti kullanarak siteye girdikten sonra cihazını altta belirleyecek site sonra satın alma işlemleri gerçekleştirilecek.Kredi kartı numarası download vs.

O zama iyiymis. Cunku genelde satin al diyince markete yonlendiriyor. Market de hata geriyor dolayisiyle. Bende root filan yok orjinalini kullaniyorum ama bu market isi canimi sIkIyor iyice. Paramizla rezillik cekiyoruz

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Gameloft firmasinin oyunlari oldugu icin o firma sitesinden satin alabilirsin.Google firmasinin Turkiye`ye vergi vermemesinden kaynaklanan bir sorun.Bir ara bazi ucretsiz uygulamalarda gozukmuyordu simdilik duzeldi.Insallah yakin zamanda duzelir.Bende suan icin root ihtiyac duymadim ihtiyacim olursa yaparim.

.
138 replies since 24/4/2011, 15:11   5224 views
  Share  
.