Dişardan Apk Kuramıyorum

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Suwari029
        Like  

.

User deleted

Merhabalar
    Motorola Atrix e dışarıdan yüklediğim programları kuramıyorum hata veriyor sanırım ayarlarla alakalı yardımcı olabilirmsiniz İngilizcem iyi olmadığından yapamadım.

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsun ? Hangi programı yüklemeye çalışıyorsun ? Her program veya oyun her cihazda çalışmaz.

.
  3. Suwari029
        Like  

.

User deleted

this application comes from an unknown source,and for your security only applications from trusted sources can be installed.

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Settings - Application - Unknown sources seçeneğini tıkla (Market dışı uygulamalara izin ver )

.
  5. Suwari029
        Like  

.

User deleted

Doğan Hocam Applications altında böyle bir başlık yok olan başlıklar

Manage applications
    Running services
    Development
    Double Tap Home Lanunch

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Suwari029 bende atrix olmadığı için milestoneda olan menüden yazdım.Diğer menü başlıkları altına bak Olması lazım araştır biraz.

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Development menüsü altında Allow mock locations seçeneğide tıklanmış olması gerekli.

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazı root etmen gerekiyor, bu akşam rehberi yazacağım orada okuyup yapabilirsin. Atrix 'in hayırlı olsun. İnşallah miles gibi birşey olmaz buna. Orjinal aksesuardan başka birşey asla kullanma.

.
  9. Suwari029
        Like  

.

User deleted

Slm Şemseddin
    Cihaz Root bilgisayara bağlanıp içindeki tm klasörleri görüyorum ama dışardan apk kurulamıyor.Güze4l temennin için teşekkür ederim.

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Motorola nasil boyle bir hata yapabilir anlamis degilim.Elinde bu kadar guclu bir cihaz var ama sen ucuncu parti uygulamalari cihaza yukletmiyorsun sacmaliktan baska birsey degil. :ban.gif:

.
9 replies since 30/5/2011, 15:43   189 views
  Share  
.