MZ601 Wi-Fi Problemi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. mrdnmz
        Like  

.

User deleted

selamlar...

daha bugün aldığım wifi li modeki (tabi ki türk telekom) naptıysam wi-fi bağlantısını yapamadım. usa sitelerinde n/g bağlantılarında çok nadir de olsa hata verdiğini okudum fakat çözüm yoktu.

bu konu ile ilgli bir fikri olan var mıdır

servis e vermem vereceksem de iade ederim bir daha almam. kendim çözmeyi denedim olmadı bende son kez size soruyorum :worthy.gif:

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

@ mrdnmz merhaba foruma hoşgeldin ,

Başka bir wifi noktasından denemeye çalış ?Wireless şifresini doğru girdiğine emin ol.Modem şifrelemeyi değiştir (Wpa - wep) Hiçbiri işe yaramazsa , yeni aldığın bir ürün olduğu için değişim talebi iste.Wireless donanım sorunu olabilir.

.
  3. jalal
        Like  

.

User deleted

merhaba bende amerikadan getirttim pc deki internete bağlayamıyorum algılamıyor bile bu xoom larda wifi problemi var galiba bulmuyor pc deki wiralesi

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (jalal @ 9/7/2011, 21:50) 
    merhaba bende amerikadan getirttim pc deki internete bağlayamıyorum algılamıyor bile bu xoom larda wifi problemi var galiba bulmuyor pc deki wiralesi

Hayırlı olsun jalal güle güle kullan ,

Şimdiye kadar hiç wifi problemi yaşamadım.Şimdiye kadar kullandığım laptop , smartphone vs. cihazlarından daha hızlı wifi bağlanıyor.Yanlış birşey yapıyor olmayasın?Modemin şifrelemesini değiştir.

.
  5. jalal
        Like  

.

User deleted

saol hocam
    fakat laptoptaki wiralesi algılamıyor telefon algılıyor ama x zoom algılamıyor bağlantı değil algılamıyor bile
    iş yerindeki viralesi algıladı fakat evde laptoptan dağıtım interneti algılamıyor neden acaba

.
  6. snbrk
        Like  

.

User deleted

foruma hoşgeldin jalal,

modemin şifreleme türünü değiştirmeyi deneyebilir misin?

.
5 replies since 2/7/2011, 22:45   409 views
  Share  
.