Motorola Xoom video klipler

Cihazınıza uygun HD klipler

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar ,

Motorola Xoom cihazımızda full hd veya hd (1080p , 720 p ) videoları ,filmleri convert ederek izleyebiliyoruz.Bende size 3 adet full hd 1080p convert edilmiş (1280*754) videolar paylaşmak istedim.Normalde cihazın çözünürlüğü 1280*800 fakat alt kısımdaki ayarlar kısmındaki siyahlığı saymazsak 1280*754 piksel çözünürlük sağlıyor.En iyi görüntüyü almak içinde bu çözünürlüğe çevirdim.Videolar Mp4 (H264) formatındadır ve full hd convert olduğu için boyutları yüksektir.

Rar dosyasındaki klipler ;

1-Enrique Iglesias Ft. Ludacris - Tonight (I m Lovin You)
    2-Jennifer Lopez ft. Pitbull - On The Floor
    3-Shakira Rabiosa

Motorola Xoom video klipler.rar

Not : Link 4shared üzerinden indirilebilir,bunun için dns ayarı yapmanız gereklidir.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık göksel, sağol.

.
  3. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkür ederim ellerin dert görmesin

.
  4. SamSamy
        Like  

.

User deleted

Ellerine saglik dostum ancak ben bu linke tikladigimda direk sayfa goruntulenemiyor diyor, sIkInti bende mi ?

Bende saflik altina kirmizi ile yazmissin zaten :D bulurum insallah su dns ayarlarini :-)

Wifi ayarlarina girip sag ustten gelismi dedigimde dns ayarlari gozukmuyor :S yardim lutfen :-)

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (SamSamy @ 3/7/2011, 21:21) 
    Ellerine saglik dostum ancak ben bu linke tikladigimda direk sayfa goruntulenemiyor diyor, sIkInti bende mi ?

Bende saflik altina kirmizi ile yazmissin zaten :D bulurum insallah su dns ayarlarini :-)

Wifi ayarlarina girip sag ustten gelismi dedigimde dns ayarlari gozukmuyor :S yardim lutfen :-)

Dns ayari google 8.8.8.8 8.8.4.4

Baglanmak istedigin wifi agina tikla sifreyi gir sonra ip seceneginden altta static ip sec yap ayarlari gir baglan ;-) Olurda yapamazsan yarin baska yere upload yaparim .

.
  6. SamSamy
        Like  

.

User deleted

Rakamlari anladim da google nereye yaziyoruz

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (SamSamy @ 3/7/2011, 21:36) 
    Rakamlari anladim da google nereye yaziyoruz

Google`in dns ayarlari demek istedim :biggrin2.gif:

.
  8. SamSamy
        Like  

.

User deleted

Eywallah cahillik iste :))) yahu bu gecit ve ornek ag uzunluguna ne giriyoruz dediklerini girdikten sonra lutfen 0-32 ornek ag uzunlugu girin diyor :)

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Bendeki ayarlar su sekilde (ip cakismayacak sekilde yapman lazim , herkeste farklidir )

Ip adresi 192.168.2.251
    Gateway 192.168.2.1
    Network prefix lenght Ag uzunlugu 24
    Dns 1 8.8.8.8
    Dns 2 8.8.4.4

Benim modeme baglanmayasin :lol: bu ayarlarla.Ben ingilizce kullaniyorum cihazi ondan oyle yazdim.Bu basligada bir goz at istersen https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=41325332

.
  10. SamSamy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 3/7/2011, 12:03) 
    Merhaba arkadaşlar ,

Motorola Xoom cihazımızda full hd veya hd (1080p , 720 p ) videoları ,filmleri convert ederek izleyebiliyoruz.Bende size 3 adet full hd 1080p convert edilmiş (1280*754) videolar paylaşmak istedim.Normalde cihazın çözünürlüğü 1280*800 fakat alt kısımdaki ayarlar kısmındaki siyahlığı saymazsak 1280*754 piksel çözünürlük sağlıyor.En iyi görüntüyü almak içinde bu çözünürlüğe çevirdim.Videolar Mp4 (H264) formatındadır ve full hd convert olduğu için boyutları yüksektir.

Rar dosyasındaki klipler ;

1-Enrique Iglesias Ft. Ludacris - Tonight (I m Lovin You)
    2-Jennifer Lopez ft. Pitbull - On The Floor
    3-Shakira Rabiosa

Motorola Xoom video klipler.rar

Not : Link 4shared üzerinden indirilebilir,bunun için dns ayarı yapmanız gereklidir.

Dostum eline emegine saglik mission complete ;)

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Onemli degil Saygilar :thumb_yello.gif:

.
  12. SamSamy
        Like  

.

User deleted

Doğan birde bize en sağlam mediaplayer hangisi tüm videları destekleyen vede xoomda sorunsuz çalışan onuda söyler misin ? (biliyorum çok soru soruyorum yakında isyan edecen ama idare etmek satmaktan vazgeçtim zaten cihazı :D)

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (SamSamy @ 5/7/2011, 11:06) 
    Doğan birde bize en sağlam mediaplayer hangisi tüm videları destekleyen vede xoomda sorunsuz çalışan onuda söyler misin ? (biliyorum çok soru soruyorum yakında isyan edecen ama idare etmek satmaktan vazgeçtim zaten cihazı :D)

Media player olarak Mobo player kullanıyorum.Market'de aratırsan bulabilirsin ücretsiz.Ayrıca codecleride mevcut.Tüm videoları destekliyor fakat 720 ve 1080p videoların bazılarını oynatamıyor.Tegra 2 destekliyor ama uygulama desteği yok.Hd ve Full hd filmleri convert ederek izleyebilirsin.Diğer mkv,avi vs. sorun yok.Rockplayer programıda iyidir.

.
  14. beefytr
        Like  

.

User deleted

vital player programi ozellikle xoom icin gelistirilmis bir program... ben milestone'da kullaniyorum... su ana kadar kullandigim en guzel program...

.
  15. snbrk
        Like  

.

User deleted

elinize sağlık. ben de uzun filmleri convert ederek izliyorum xoom'da. çok keyifli oluyor.

.
17 replies since 3/7/2011, 11:03   522 views
  Share  
.