xoom 3d türk telekom cihazlar türkiyede 3g desteği olmadan çalışmıyor mu?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. nusretd
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar merhaba,

Xoom tablet alacağım ttnetten alınma, bir sitede ilan gördüm uygun bir rakama. Yalnız türktelekomdaki 3g desteği olmasına rağmen türkiyede kullanılmıyor denildi. Tam olarak deneyenler yardımcı olabilir mi? Turkcell vınn daki hattımı çıkarıp doğrudan takınca hattı doğrudan görüp bağlanır mı yoksa duyduğum gibi bir sorun yaşar mıyım?

.
  2. snbrk
        Like  

.

User deleted

Eğer ttnetten alınmaysa sizi yurtdışından alınanlardan zannetmiş olup, yanlış bilgilendirme yapmıştırlar. Siz Vınn'daki hattı çıkarıp doğrudan hattı takınca internete 3G olarak bağlanabilirsiniz, sorun olmaz.

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

nusretd foruma hosgeldin ,

Turk telekomdan alinma 3g cihaz ise sim kartini takip calistirabilirsin.Wifi modellerinde sim girisi yok sadece.

.
  4. nusretd
        Like  

.

User deleted

hoşbulduk, çok teşekkür ederim. cevaplar beklemediğim kadar hızlı ve net. ilgili arkadaşlara saygılar..

.
  5. badboy902
        Like  

.

User deleted

slm arkadaslar ben tt den aldım xoom u. 3.1 güncellemesini yaptım fakat kablosuz menüsündeki mobil ağlar ve konum ve güvenlik menüsündeki "sim kart kilidini ayarla" ibareleri sönük yani kullanılmıyor. bunun sebebi sim kartın 3g olmamasından mı yoksa cihazdan mı kaynaklanıyor. yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

.
4 replies since 12/7/2011, 20:28   193 views
  Share  
.