Titanium Backup

Tüm Sorunların Çözümü

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Benim favori uygulamam diyebilirim. Farklı farklı uygulamalarla yaptığımız herşeyi yapıyor. Uygulama yedekliyor, geri yüklüyor, Sd karta taşıyor, sistem uygulamalarını kaldırabiliyorsun. Pro sürümünde ise sistem uygulamasına dönüştürme gibi bikaç özelliği var. Ben kullanıyorum, tavsiye ederim. Pro sürümüne yükseltmeyi beceremedim, beceren olursa bana da söylesin :biggrin2.gif:

DİKKAT: Sadece Root telefonlarda çalışır.

Bu uygulama, son versiyonu: www.4shared.com/file/jM4uYsxI/TitaniumBackup.html

Bu da PRO yapmaya yarayan programmış, ben beceremedim: http://localhost/file/VLGTd1Tg/Titan...RO_Key_v10.html

.
  2. doganmert
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler smnfrkn :) Pro sürümünde ise sistem uygulamasına dönüştürme gibi bikaç özelliği var, Ben Bunu anlayamadım?

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (doganmert @ 18/7/2011, 20:22) 
    Teşekkürler smnfrkn :) Pro sürümünde ise sistem uygulamasına dönüştürme gibi bikaç özelliği var, Ben Bunu anlayamadım?

Pro sürümünü kullanmadığım için tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum ama bazı uygulamaları ROM un içine atabiliyor, sanırım bu tarz bişeydir, onun dışında marketten indirilen uygulamaları market uygulaması olmaktan çıkarma var ama ne iş yapar bilmiyorum yine aynı şekilde market uygulaması yapma falan var amma velakin dediğim gibi pro sürümünü hiç kullanamadığım için sağlıklı bilgi veremiyorum...

.
  4. doganmert
        Like  

.

User deleted

hmm peki teşekkürler :)

.
  5. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

teşekkürler

.
  6. pekozgur
        Like  

.

User deleted

bu programla aldığımız yedekler uygulamaların kendi yedeklerini de alıyor mu?

örneğin angry birds'lerin geçilen bölümleri felan mesela

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eğer backup yaparken sadece app seçersen programın kendi yedeğini almaz. App + data dersen komple yedek alır.

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Titanium Backup 4.74

Eğer cihazınızda titanium backup varsa, kaldırın ve TitaniumBackup4.7.4.apk kurun. Ardından patcher'ı çalıştırıp programı patch etmesini bekleyin. Root ister, izin verin. tarafımdan denenmiştir,sorunsuz full sürüm TiBu 4.74.

Market güncellemesi yapmayın.

.
  9. beefytr
        Like  

.

User deleted

sağolasın sinan :)

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bilmeyen haberi olmayanlar için, yukarı !

.
  11. beefytr
        Like  

.

User deleted

en belirgin fark hemen ilk planda farkedebileceğiniz, sinan'ın verdiği programdaki patch'i yaptığınızda ve programı kullanmaya başladığınızda, yedeklerinizi yüklerken otomatik yapıyor. bedava sürümde ise her seferinde onay vermen gerekiyor geri yüklerken yedekleri... vakit kaybı...

.
10 replies since 18/7/2011, 16:06   815 views
  Share  
.