Xoom Brick oldu yardım

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sat112
        Like  

.

User deleted

Motorola Xoom'u 3.1 update etmiştim.Daha sonra root etmeye çalışırken yanlış image attım ve xoom brick oldu.Şimdi açılışta "Failed to boot LNX 0x0004" hatası veriyor ve "Starting RSD mode 2" diyor.RSD lite 5.0 programının indirdim fakat onunla boot dosyası atmayı beceremedim.Kesinlikle fastboot modunda açılmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Xoom modeli MZ601 (3G Wifi)

.
  2. xenitu
        Like  

.

User deleted

Ustad gecmis olsun. Fastboot acilmiyorsa isin zor gibi. Sanirim servise goturmen gerekecek. Baska bir cozum bulursan paylas lutfen.her an bizim de basimiza gelebilir

.
  3. snbrk
        Like  

.

User deleted

Hocam tablet rsd mode derken Volume up+power tuşuyla kapayıp kapandığı anda Volume down+power'e basarakta mı ulaşamıyorsunuz fastboot'a ?

.
  4. delarmo
        Like  

.

User deleted

aslında ulaşılması lazım rsd mode 2 den kurtarılıyor cihazlar herhangi bir ek cihaz gerektirmeden bende ilk aldığımda başıma gelmişti.. Birkaç kere vol up + kapama tuşu ve vol down ile fastbootta gelmesi gerekir.

.
  5. snbrk
        Like  

.

User deleted

Kesinlikle.

.
  6. sat112
        Like  

.

User deleted

Tamam hallettim.Cihaz açılırken Vol+ ve Vol- tuşlarına aynı anda basılı tuttum sonra Vol+ tuşunu bıraktım ve fastboot moduyla açıldı.Ondan sonrası kolay oldu zaten.Herkese teşekkürler

Edited by sat112 - 1/8/2011, 15:07

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Root işlemi , ne kadar profesyonel olursan ol riskli bir iştir.Bu işlemi yaparken çok dikkatli olmalı ve tüm kurallara uymalısınız.Güzelim cihaz brick olmuş geçmiş olsun :cry: Son mesajını okumadım halletmişsin sevindim hayırlı olsun :thumb_yello.gif: Şimdiye kadar hiç root ihtiyacım olmadı.

Edited by dogangoxel - 1/8/2011, 15:27

.
  8. xenitu
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sat112 @ 1/8/2011, 15:00) 
    Tamam hallettim.Cihaz açılırken Vol+ ve Vol- tuşlarına aynı anda basılı tuttum sonra Vol+ tuşunu bıraktım ve fastboot moduyla açıldı.Ondan sonrası kolay oldu zaten.Herkese teşekkürler

Geçmiş olsun. Halletmiş olduğuna sevindim.

.
  9. bzkrtmert
        Like  

.

User deleted

nasıl hallettin kardeş benimde aynısı oldu ve uğraşıyorum hala fastboot moda giriyorum ama ondan sonrasında ne yapmam gerekiyor

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Merhaba bzkrtmert foruma hoşgeldin ,

Bu başlıklar altında yazılanları dene , inşallah işini görür ve cihazını çalıştırırsın.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47305479

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47265800

.
9 replies since 30/7/2011, 17:08   594 views
  Share  
.