Sd karttan apk yükliyemiyorum.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. grolof
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar
    Herkese selam,bende dün akşam bu telefonu alarak aranıza katıldım.Daha önce xperia arc kullanıyordum,ingilizcem olmadığı için biraz bocaladım,1-2 sorum olacak.
    1.Arıyanların fotoğrafını koyamıyormuyuz
    2.Sd kartımdaki yüklü apk dosyaları yüklemek istediğimde
    security warning diye bir uyarı veriyor.Yükliyebilmem için ne yapmalıyım.

edit:Arıyanların görüntüsünü ayarlamayı hallettim.Ama hala sd karttan uygulama yükliyemiyorum.

Edited by grolof - 7/8/2011, 12:14

.
  2. ramborax
        Like  

.

User deleted

Telefonu root etmen gerekiyor,formda nasıl yapılacagına dair bilgi var.

.
  3. grolof
        Like  

.

User deleted

Arkadaşım bir yanlışın olmasın,daha önce xperia arc kullandım,oda android sistemi idi ve apk dosyasını yüklemek için root gerekmiyordu,Bazı programlar root ister diye biliyorum.Marketten uygulama yükleniyor ama blackmart alpha yı yüklemek istiyorum yada başka bir uygulamayı güvenlik uyarısı veriyor.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam grolof, yazılım sürümün cihazında 2.2 froyo rom'lardan birisi varsa Sideloading ( marketdışı uygulama yükleme ) kapalıdır. Root edip açman lazım. Ya da hiç uğraşmayıp 2.3.4 gingerbread 'e güncelle, sideloading bu romlarda kendinden açık.

Hoşgeldin.

.
  5. grolof
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 7/8/2011, 13:14) 
    Selam grolof, yazılım sürümün cihazında 2.2 froyo rom'lardan birisi varsa Sideloading ( marketdışı uygulama yükleme ) kapalıdır. Root edip açman lazım. Ya da hiç uğraşmayıp 2.3.4 gingerbread 'e güncelle, sideloading bu romlarda kendinden açık.

Hoşgeldin.

Hoşbulduk,teşekkür ederim.
    Cihazı ikinci el aldım

Android versiyon 2.2.2
    baseband versiyon N_01.77.15p
    Motorola weptop versiyon
    OSHWT_U1_4.257.30
    Kernel versiyon
    2.6.32.9-00007-g527fe10
    fpgh48@ca25rhe91 #1
    SMP PREEMPT Mon Apr 4 14:54:15 PDT 2011
    Build number
    OLYFR_U4_1.83

Cihazın bilgileri bu şekilde,nasıl root yapabilirim,tekrar teşekkür ederim.

Edit imla hatası

.
  6. grolof
        Like  

.

User deleted

Yukarda anlattığım durumda iken internetten ulaştığım istanbuldaki bir bilgisayar programcısının modofiye ettiği armaOLYMPUS v1 ismindeki romu yükledi,hem rootlu hemde telefon tamamen türkce oldu.Birkaç ilave özellikde eklemişler ama henüz inceliyemedim.arma kendi firmalarının adı.
    Yalnız bu uygulama sadece foroyo 2.2 ye oluyormuş.güncellenmiş telefonlarda çökmeye sebep olabilir diye yapmıyorlar.
    Merak eden olursa sahibinden sitesindeki satılık atris ilanlarının içinde görebilirler.

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu tür hizmetlere para vermenize gerek yok. Android'in güzelliği ve avantajları herşeyi kendinizin yapmanıza olanak tanıması zaten. Biraz okuma araştırmayla kendinizde yapabilirdiniz.

.
6 replies since 7/8/2011, 07:26   104 views
  Share  
.