SD kart okumuyor telefon yardım lütfen..

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cemalozsoy
        Like  

.

User deleted

merhabalar öncelikle forumda yeniyim atrix dede yeni sayılırım 1 ay olmasına karşın alalı hem yaz okulu sınavlar dersler derken fazla ilgilenemedim araştıramadım uğraşamadım tam olarak ne nasıl yapılır nasıl yüklenir pek bi bilgim yok yaz okulu bitişi girecegim o işlere fakat şöyle bi problem yaşıyorum "Checking for errors" diyor devamlı hafızakartı takılıyken... hafıza kartını çıkarrttım pc de denedim sorun yok telefona takıp reset attım yok açıkken çıkartıp taktık yok hiç bi şekilde okutamadım.. düne kadar problem yoktu dün şarjı bitti sabah şarja taktım şarjı kendiliginden bitip kapanınca cihaz tekrar şarja takınca 10 menülü yeşil yazılı bir ekran geliyor ve on off tuşuna basınca tekrar başlayıp açılıyor bu sorunmudur? hep böyle oluyor şarjı bitip kapanıp yeniden şarja taktıgımda.. gene aynısı oldu ama bu sefer hafıza kartı okuma sırasında "Checking for errors" hatasını verdi.. hata bi engel oluşturmuyor şu an için ama h.k nı kullanamıyorum ve sanırım yeni rom için falan hafıza kartı şart.. ne yapmam gerek şimdi bu problemi çözmek için sanırım yazılımsal bulabilirsem başka bir hafıza kartı bulup deneyecegim.. birde konu açmışken diğer sorularımıda sorayım.. telefonu alırken aldıgım kişi her işini yapıp verdi ne yüklü ne degil pek bilmiyorum bu rom ları inceledigimdede şu varsa bunu yükleyin yada bunun çalışması için şu olmalı gibi yazılar gördüm.. benim telefon hakkında bilgi vereyim hangi türkçe rom u yüklemem gerektigini söylerseniz sevinirim.. birde CWM ile normal CherryBlur v1.4d arasında ne fark var??

benim telefon :

build N-> Gladiatrix 3 b0.2
    anroid-> 2.2.2
    System ver.-> 4.1.83.MB860.ATT.en.US
    Baseband-> n_01.77.15P

telefon unlock durumda geldi istedigim programı yükleyebiliyorum market açık istedigimi yüklüyorum fakat yeni uygulamar kısma girince hata veriyor.. eksik yada fazla bilgi verdiysem kusura bakmayın.. hem androidde hemde atrix de yeniyim dedigim sebeplerden yeterince araştırıp uygulama yapamadım.. şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkürler.. Saygılar..

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Cemal,

MotoModTR'ye hoşgeldin. Yazılımsal bir problem olabilir, hafıza kartına telefondan format atmayı deneyin. CWM = ClockWorkMod recovery, pc olmadan android telefon'a rom atmaya yarayan ön-yükleme programıdır. CherryBlur ise bir rom'dur. Tamamen farklı şeylerdir. CherryBlur 1.4d yükleyebilirsiniz Atrix 4G Mod rehberini ve forumdaki diğer konularda faydalı bilgiler bulacaksınız.

.
1 replies since 7/8/2011, 20:40   578 views
  Share  
.