mz604 cihazımla ilgili

« Older   Newer »

Share  
.
  1. DaLT11
        Like  

.

User deleted

yurtdışından getirdiğim mz604 cihazımda 3g varmı?bilen vardır muhakkak diye soruyorum...bide root edebilirmiyim cihaz yurt dışı yardımcı olursanız sevinirim

.
  2. snbrk
        Like  

.

User deleted

DaLT11 foruma hoşgeldin,

Yurtışından getittiğin MZ604 cihazında 3g ve sim kart girişi yok, MZ604 Wifi'lı modeli. Cihazını root edebilirsin, sadece cihazın android versiyonunu söylemen yeterli :).

.
  3. DaLT11
        Like  

.

User deleted

fakat sim kart girişi var? sd kart girşiin orda...o neden var peki?

.
  4. snbrk
        Like  

.

User deleted

MZ604 Wi-Fi modelinin kodu :huh: belki girişi olabilir ama desteklemiyor da olabilir, o da saçma olur. Modelin MZ604 olduğuna emin misin? :huh:

.
  5. DaLT11
        Like  

.

User deleted

evet yurtdışından yeni geldi arka jelatininde etiket var mz-604 die o yüzden spruyorum ve menüsünde içinde kişiler diye program yüklü:s..bilmediğim için size soruyorum vınnda kullandıım kartı taksam internete grebilirmiyim peki

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

http://developer.motorola.com/products/xoom-mz604/

Merhaba DaLT11,

Foruma hoşgeldin. MZ604'ün sim kart slotu var çünkü tek variant için kasa iç yapısını değiştirmek masraflı olurdu. MZ604 board'unun üzerinde 3G modem kartı olmadığı için slot işlevsel değil. Kullandığın model Xoom Wifi modelidir, buna uyumlu rom'ları uygulayabilirsin cihazına. DoganGoksel 'de aynı modeli kullanıyor. Paylaşımları uygulamadan önce MZ604 uyumluluğuna dikkat edersin.

Xoom'un hayırlı olsun.

.
  7. DaLT11
        Like  

.

User deleted

çok sağolun

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

DaLT11 foruma hosgeldin,

Xoom wifi cihazin hayirli olsun gule gule kullan.Sim girisi gibi olan yere sadece sd kart takabilirsin.Cihazin uzerinde hangi yazilim mevcut bakarmisin ? Menu - tablet hakkinda- android versiyon kac yaziyor? 3.0.1 veya 3.1 ? Wifi modelinde resmi son surum 3.1 , bu surumde sd kart destegi henuz gelmedi.(Turkiyedeki 3g+wifi modellerinde 3.1 ile sd kart destegi var) Fakat cihazi root yaparak 3.2 yukleyebilirsin.Wifi mz604 root icin buraya bakabilirsin https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=46260672

.
  9. snbrk
        Like  

.

User deleted

Cihazı root yapmadan, sadece unlock ederek 3.2 yükleyebilirsin. Root etmene gerek yok. Aynı zamanda sadece Amerika'dan alırsan olan bir ayrıcalığın var, yeni bir android 3.x versiyonu çıktığı zaman, eğer cihazın Amerika'dan alınmaysa Verizon'dan sonra o 3.x versiyonu ilk sana geliyor. Aynı zamanda Amerika Wi-Fi 3.2 Official Update var.

Edited by snbrk - 12/8/2011, 12:12

.
  10. DaLT11
        Like  

.

User deleted

cihazı aldığım gün sd kart taktım ve suanda sd kart çalışıyor versiyonun brazdan bakacaım

android versiyon 3.2 yazıyor...ne yapmam gerekiyor

birde nasıl türkçe yapabilirim cihazımı yardımcı olurmusunuz

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (DaLT11 @ 12/8/2011, 23:57) 
    cihazı aldığım gün sd kart taktım ve suanda sd kart çalışıyor versiyonun brazdan bakacaım

android versiyon 3.2 yazıyor...ne yapmam gerekiyor

birde nasıl türkçe yapabilirim cihazımı yardımcı olurmusunuz

Cİhazında 3.2 olması harika :thumb_yello.gif:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1083612

Bu başlık altında tüm dil paketleri mevcut,fakat cihaza Türkçe menü yüklersen youtube videolarını izleyemezsin.Şu an için Türkçe desteklemiyor youtube.İngilizce seçeneğinde bir sorun yok.Dil paketlerini Galaxy tab ve canada xoom cihazlarından yüklemişler.Tercüme sorunu olabilir yazıyor.ClockWork Recovery kullanarak cihazına yükleyebilirsin http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1038870
    Recovery yükleme https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=46728654

.
  12. DaLT11
        Like  

.

User deleted

çok teşekkürler..birde root edersem ne gibi bir avantajım olur...
    telefonumdaki internet paketini xoomda nasıl kullanabilirim böyle bişey duydum ama yardımcı olabilirmisiniz

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (DaLT11 @ 13/8/2011, 09:37) 
    çok teşekkürler..birde root edersem ne gibi bir avantajım olur...
    telefonumdaki internet paketini xoomda nasıl kullanabilirim böyle bişey duydum ama yardımcı olabilirmisiniz

Root yaparak cihazına custom romlar yükleyebilirsin , cihazda tam kontrol sağlayabilirsin(Windowstaki administrator gibi ) ve cihazının hızını 1 Ghz den yukarı 1.7 ghz kadar yükseltebilirsin.Root işlemi cihazı garanti dışı bırakır (Unroot yaparak tekrar garanti geri gelir)Cİhazın yurt dışı olduğu için Türkiye'de garanti kapsamında olmayacaktır.Telefonunda bulunan 3G mobil ortak erişim (3G mobil hotspot ) programı ile xoom cihazını telefonuna bağlayarak (Wifi üzerinden ) 3g kullanabilirsin.

.
  14. DaLT11
        Like  

.

User deleted

custom romlarda onerebilceniz rom varmı acaba

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (DaLT11 @ 13/8/2011, 10:49) 
    custom romlarda onerebilceniz rom varmı acaba

Ben custom rom kullanmıyorum , o yüzden sana önerebileceğim bir rom yok.Cİhazında zaten son sürüm 3.2 yazılımı var bence gayet iyi ve yeterli.

.
17 replies since 12/8/2011, 09:13   355 views
  Share  
.