Android Market ve TegraZone

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emrahduzgit
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Merhaba,
    Adım Emrah henüz yeni kayıt oldum. Telefonuda yeni aldım. Anlayacağınız her yönden yeniyim :)

Benim sormak istediğim, telefon ile markete girdiğimde sadece bedava olan içerikleri görebiliyorum ve indirebiliyorum. Ücretli içerikleri göremiyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Birde tegrazone a girdiğimde tüm oyunları görebilmeme rağmen ücretli/ücretsiz hiçbir oyunu indiremiyorum.

Bu arada cihazım 2.3.4 orjinal rom dur. Root vs. işlemler yapılmamıştır.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler,

.
  2. osmanberke
        Like  

.

User deleted

Bu durumda root yapıp Market Enabler'ı kullanman gerekiyor.Market'te mevcut,XDA'de bunun sadece ücretli uygulamaları görmek için işe yaradığını indiremediğimizi söylüyor.Bende kullanıyorum fakat şimdiye kadar hiç denemedim.Çünkü ne ararsam buluyorum ücretli ücretsiz.Bence istediğiniz uygulamayı yazın aratın google'da kesinlikle çıkar.İstediğinizi uygulama.apk diye aratırsanız bulursunuz.

.
  3. emrahduzgit
        Like  

.

User deleted

Teşekkür Ederim hem marketi hemde tegra zone u açabildim sonunda :)

.
  4. fcandro
        Like  

.

User deleted

peki nasıl yaptın ? :)

.
  5. emrahduzgit
        Like  

.

User deleted

En başta telefon root edilmiş olmalı. Daha sonra market enabler programını indirip telefonu yüklüyoruz. Bu program markette var google a yazıncada çıkıyor.

Daha sonra gsm.sim.operator.numeric kısmında yazan rakamı 22802 olarak değiştiriyoruz.
    Son olarakta programdaki "settings list" bölümüne girip en yukarıda "T-mobile" yazısına uzun süre basılı tutup "fake this provider now" ı seçiyoruz.

Market açılmış olmalı :)

.
  6. fcandro
        Like  

.

User deleted

Benim market açıktı ama ücretli uygulamaları göremiyordum. işe yarıyor. tşkler

.
  7. emrahduzgit
        Like  

.

User deleted

Benimde açıktı ama ben herşeyi görmek istiyodum. Mesela top paid lere bakıp yeni ne çıkmış onlara bakıp netten çekiyorum. İşe yarıyor yani. Rica ederim :)

.
  8. emrahduzgit
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar yeni marketle birlikte artık yukarıdaki yöntemin anlattığım şekliyle çalışmadığını anlamış bulunuyorum :). Bende biraz araştırdım ve tekrar marketi full access hale getirebildim. Yukarıda yazdıklarımı yaptıktan sonra;
    1-)Marketi açıyoruz.
    2-)Settings bölümüne giriyoruz.
    3-)"Content Filtering" altındaki set level a tıklıyoruz.
    4-)Bende buradaki bütün herşey seçili ama ben hepsini kaldırıp daha sonrada "show all apps" ı seçtim yani tekrardan hepsini otomatikman işaretlemiş oldu.
    5-)"OK" diyip çıkıyoruz ve market yeniden tüm içeriği ile karşımızda :)

.
7 replies since 14/8/2011, 14:49   250 views
  Share  
.