görüntülü görüşme ve wifi tether

« Older   Newer »

Share  
.
  1. xottoman
        Like  

.

User deleted

Turkcell hatla Atrix 4g AT&T kullanıyorum ve rootlu.
    1-) Android işletim sistemi olmayan telefonlarla görüntülü görüşme yapabilirmiyim? nasıl? Android ve ıphone ile tango skype vb. ile yapılabiliyor. 3g destekli eski Nokia yada android olmayan samsung ile görüntülü görüşme yapmak istiyoroum.
    2-) Barnacle vb birkaç program kurdum bluetooth ve wifi spot denedim ancak wifi tether olmuyor. at&t yüzünden aktif hale gelmiyor. Turkcell üzerinden wifi tether yapmanın bir yolu varmı?

Teşekkürler.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba xottoman,

1- Şu anda hayır, linux'ün çekirdek desteği yok. Tüm android cihazlarda böyle durum, eski tip hat üzerinden 3G görüşme olayı tüm dünyada raf'a kaldırıldı.
    2- Orjinal AT&T rom'da insanlar Hotspot aboneliğine para ödesin diye sadece abone olanlara çalışıyor. Bunu aşmak ve hotspot kullanabilmek için custom rom yüklemelisin, alien 4 ve diğer yeni çıkan tüm custom rom'larda var tethering ve ek program'a gerek yok.

Kolay gelsin, iyi günler.

.
  3. xottoman
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkür ederim.

.
  4. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

orjinal romda hotspot kullanmak için başka ifadeyle wireless tether kullanmak için cihazın root lu olması gerekiyor.
    Ben çareyi şu link te ki uygulamayı kullanarak buldum vesizinle paylaşıyorum.
    https://market.android.com/search?q=wirele...apk&so=1&c=apps
    yada cep marketten (wireless tether for root users) olarak aratıp yükleyin.saygılar

Edited by ozcankevser - 7/9/2011, 00:04

.
3 replies since 2/9/2011, 09:05   324 views
  Share  
.