Android için Tivibu Uygulaması Çıktı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sat112
        Like  

.

User deleted

Daha önce ipod ve iphone için çıkan Tivibu uygulaması nihayet android işletim sistemi içinde çıktı.İsteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten indirebilirler.Bu sadece tablete kurulum içindir.Cep telefonları için ayrı uygulama var.

www.tivibu.com.tr/mobile-downloads/APAD_CLIENT.zip :thumb_yello.gif:

Buda dosyayi apk olarak indirip direk kurmak isteyenler icin
    www.filesonic.com/file/1902920754/APAD_CLIENT.APK

Edited by sat112 - 8/9/2011, 15:14

.
  2. snbrk
        Like  

.

User deleted

Paylaşım için teşekkürler. Konuyu buraya taşıdım :)

.
  3. serdarski
        Like  

.

User deleted

Ben programı indiriyorum, kuruyorum. Ancak abonelik tamamlanmak üzere iken son işlemde customerID hatası veriyor.

.
  4. gwara
        Like  

.

User deleted

aylık 5 tl isterseniz yükleyin :D

.
  5. sat112
        Like  

.

User deleted

QUOTE (serdarski @ 27/9/2011, 10:18) 
    Ben programı indiriyorum, kuruyorum. Ancak abonelik tamamlanmak üzere iken son işlemde customerID hatası veriyor.

Bende de aynı hatayı verdi.Günlerdir denedim bir türlü kullanıcı kaydı oluşturamadı.Ttnet aradım sistemde bir sorun olduğunu söyledi ama hala sorun çözülmedi heralde.Ayrıca ayda 5TL değil.Tivibu web aboneliği aylık 1 TL ,cep aboneliği ücretsiz.İnternet üzerinden cep aboneliği açtırabiliyorsunuz.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler sat112.

.
  7. sat112
        Like  

.

User deleted

Ben "User oluşturma Hatsı" için şöyle bir çözüm buldum.Başak bir arkadaşınızın veya yakınınızın iphone veya ipod'una ücretsiz tivibu uygulamasını indirin.Tivibu cep kayıt işlemlerini orda tamamlayın ve sonra android tabletinizde güle güle kullanın. ;)

.
  8. caglet
        Like  

.

User deleted

ondan daha iyisini buldum ben :D tivibu cep versiyonunu tablete kurun ve üye olun sorunsuzca :D
    sonra onu silin isterseniz .., tablet versiyonu indirin kurun ve cep vers.deki üyelikle giriş yapın...

.
7 replies since 8/9/2011, 12:38   385 views
  Share  
.