Belli süreden sonra menü ikonları kayboluyor.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Robot444
        Like  

.

User deleted

Merhaba belli bir süreden sonra cihazda uygulamalara girince menü ikonları gözükmemeye başlıyor. Virüs taraması yaptım sonuç temiz çıktı, sorun neden olabilir? Ayrıca önceki gün cihazı açmaya çalıştığımda tepki gelmedi, volume up + power tuşu yoluyla açabildim. Çok fazla uygulama var, bu yüzden mi böyle oluyor acaba?..

.
  2. snbrk
        Like  

.

User deleted

Cihazdaki uygulamalarınızı Astro File Manager ile yedekleyip, daha sonra cihazınızı resetlemeyi dener misiniz (S.S.S. başlığı) ?

.
  3. Robot444
        Like  

.

User deleted

Başlığa baktım yedekleme ve reset atma ile ilgili bilgi bulamadım. Ayrıca sd dizininde daha önceden sildiğim uygulamalara ait kullanılmayan çok fazla klasör var. Bunları silecek bir app biliyor musunuz? Teşekkürler...

.
  4. snbrk
        Like  

.

User deleted

Cihazıma uyumsuz rom yükledim, uygun olmayan boot'u flashladım, sonucunda cihaz çalışmıyor, Dual Core logosunda kalıyor veya belli özellikler çalışmıyor. Düzeltebilir miyim? Adlı soru-cevap resetleme anlamına gelmektedir hocam (: Yedeklemeyi şöyle açıklayabilirim: Android marketten Astro File Manager'i indir. Daha sonra programdan backup kısmına gel ve uygulamaları yedekle. Sonra resetle. Resetledikten sonra astro file manager'i tekrar indir ve backup menüsünden geri al.

.
  5. Robot444
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler...

.
4 replies since 20/9/2011, 00:02   75 views
  Share  
.