Google earth

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Merhaba arkadaşlar.Motorola xoom'u ilk aldığımda google maps üzerinden 3 d binaların vs.. görüldüğünü biliyordum ama nedense google haritada bu özelliği bulamadım bende üstünde çok durmamıştım ama bugün tesadüfende olsa google earth'ı ayrı yüklüyeciğimizi öğrendim yükledim ve gayet başarılı bir program yapmışlar.3d binaları veya görüntü netliği açısından kusursuz diyebilirim fakat biraz kasma yaparak yüklüyor bunuda çok büyük bir sorun gibi göstermemek lazım.

Motorola xoom üzerinde google earth

new-version-Google-Earth-application-designed-for-Honeycomb-trusty-Motorola-Xoom-1-450x281

Buda indirme linkimiz 

Kurulum sanırım anlatmama gerek yok ama ben yinede anlatiyim.İlk olarak programımızı indiriyoruz vermiş olduğum linkten sonra winrar vb.. programlar ile içindeki apk dosyasını çıkartıp motorola xoom tabletimizin içine atıyoruz ve kuruyoruz.Birazdan wireless ile dosya gönderme programını paylaşcam eğer bilmeyen arkadaşlarımız varsa onlar boşuna usb ile bağlamadan çok daha kolay şekilde programları dosyaları resimler vb.. öğeleri usb'siz bilgisayarımızdan tabletimize veya tabletimizden bilgisayarımıza dosya alışverişi yapıcaklar iyi günler :)

Edited by cenkcezaa - 30/10/2011, 16:57

.
0 replies since 30/10/2011, 13:49   105 views
  Share  
.