xoom daki oyunları pcye yedekleme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ilhan78
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 17/11/2011, 20:46) 
    QUOTE (ilhan78 @ 17/11/2011, 20:33) 
    root yetkisi şart fakat 3.1 kendi dosya yöneticisi baya bir yetkili maşallah.sd karta tüm dosyaları taşıma yetkisi var.
    benim sorunum cihazın rootsuz ve lock olmasıydı zaten.
    root yaptıktan sonra pcden erişim için mymobiler 'i tavsiye ederim.

Xoom cihazın kendi dosya yöneticisi hangisidir? File manager Hd bahsediyorsun sanırım.Sd karta taşıma yetkisini Xoom üzerindenmi yapıyorsun yoksa bilgisayar yardımıylamı ?

3.1 yüklediğimizde direkt cihazda olan files adlı dosya yöneticisi.(cihaz xoom mz 601.)
    root yapmadan sd karta tüm dosyaları taşıyabiliyor.

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Mz 601 Xoom'daki bu file manager root yapmadan sd karta herşeyi taşıyorsa süper :thumb_yello.gif: MZ604 Wifi Xoom'larda o dosya yöneticisi yok ama bende başka kullanıyorum tabiki :)

.
  3. ilhan78
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 17/11/2011, 21:22) 
    Mz 601 Xoom'daki bu file manager root yapmadan sd karta herşeyi taşıyorsa süper :thumb_yello.gif: MZ604 Wifi Xoom'larda o dosya yöneticisi yok ama bende başka kullanıyorum tabiki :)

evet taşıyor süper.
    tiamat romu wifi modelinden uyarlandığı için 3.2 de o dosya yöneticisi maalesef yok:(

.
  4. HazarBey
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar söylediğiniz şeylerden hiç bi şey anlamıyorum. bunu bende yapmak istiyorum Motorola Xoom var ttnetten aldığım indirdiğim gameloft oyunları var ve bir çok şey bunları nasıl yedeklerim ve nasıl root atarım ki root neden atmalıyım. bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

.
  5. ilhan78
        Like  

.

User deleted

Files. Dosya yöneticisi ile gameloft ve android data klasorlerini yedekleyebilirsin.root övül ademin şifresi ile açıp tüm ayarları yapabilmek diyebiliriz.

.
19 replies since 10/11/2011, 15:18   235 views
  Share  
.