Applanet yeni versiyon 2.9.1

Yenilendi :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Applanet bilmeyeniniz yoktur :D Paralı uygulamaları ücretsiz indirebileceğiniz bir market :thumb_yello.gif:

İsterseniz sitesinden http://applanet.net/

Ya da isterseniz buradan apk. dosyasını indirerek cihazınıza kurabilirsiniz :thumb_yello.gif:

www.upload.gen.tr/d.php/www/s3pd1k98/app.apk.html

lkr4

lkrf

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Sagol gokael, an itibariyle serverlarinda sikinti var. Arada bir yoklayacagiz artik. :)

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Şu an için çalışıyor sinan :thumb_yello.gif: Hatta ben update isteyen oyunları ve uygulamarı bile son sürüme yükselttim :) Arkadaşlar çalışıyor :worthy.gif: Ara sıra hata vermesi normaldir :cheers.gif:

.
  4. acarcosku
        Like  

.

User deleted

bende kurulum yapıp denedim ancak network hatası alıyorum programın açılışında.

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Serverlarinda sikinti var,calisma yapiyorlar zannedersem.Dun ben indirdigimde calisiyordu fakat bugun bendede ayni hatayi veriyor.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Benim kismetsizligimmidir nedir / ne zaman girecek olsam ya serverlari bozuk yada wifi yok. Bi yakalasam zaten ne var ne yok abanacagim.

.
  7. acarcosku
        Like  

.

User deleted

merhabalar.. server hata vermeden bağlanabildim. indirdiğim dosyaları yükleme yapamıyorum telefona. bu konuda bilgisi olan varmı? farklı 2 telefonda denedim indiriyor fakat kurulumda onay seçeneği seçilmiyor.

.
  8. TheMurat
        Like  

.

User deleted

Bilgi için teşekkürler.

Şu anda web sayfalarına erişebildim.

.
7 replies since 17/11/2011, 19:56   898 views
  Share  
.