ttnet wireless ıma bağlanamıyorum

« Older   Newer »

Share  
.
  1. brkc
        Like  

.

User deleted

merhabalar ben 2 ay kadar önce motorola xoom tablet aldim ama 2 aydır da bi köşede atıldı gitti... aslinda çok özenerek almıştım ama malum vize haftası okul o bu derken atıldı gitti . dünde evdeki wireless ıma bağlanmayı denedim fakat bağlanıyor diyor öyle demesiyle bir bağlantı kesildi falan diyo... sonra normal başka bi laptop tan girdim problem yok telefonumdan girdim problem yok ama sadece tablet girmiyo... sonrasında ev arkadaşımda telefondan girmeyi denedi onun ki de android işlemci oda giremedi nete... ikimizdede aynı problemi yaşatıyo internet... herşeyin girebilmesi sadece android işlemcilerin girememesi bizi düşündürdü??? bunun hakkında bilgisi olan varsa ve yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim çünkü artık forumu takip edip tabletimi adam akıllı kullanmak istiyorum.... bu arada sormak istediğim biçok soru var bana yardımcı olabilecek bi yardımsever varsa [email protected] dan bana ulaşabilirse çok sevinirim.... :) şimdilik herkese iyi günler...

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

brkc merhaba foruma hosgeldin,

Modemin sifreleme turunu degistir (wpa veya wep )

Baska bir wireless modeme baglanmaya calis.
    Modem sifresini dogru girdigine emin ol.
    Verilerini yedekledikten sonra, fabrika ayarlarina geri donup tekrar baglanmaya calis.
    Cgtihazinda yazilim guncellemesi varsa (Ayarlar-Tablet hakkinda- System update) yazilim guncelledikten sonra dene.

.
  3. ilhan78
        Like  

.

User deleted

Modem şifreleme türünü Wep yapın düzelecektir.

.
  4. brkc
        Like  

.

User deleted

cevaplarınız için çok tşk ler birde birkaç bişey daha sormak istiyorum benim tabletin sürümü 3.1 . usb girişini kullanmak istiyorum onun için kablo falan aldım ama görmedi tablet usb yi flash bellek taktığımda da göremiyorum tablette bikaç yazıyı okudum ama root edilmesi falan lazim yaziyodu root edilincede sanırım garanti kapsamından çıkıyomış tablet.. öncelikle benim anlayabileceğim dilde root etmek nedir ve usb yi nasil kullanabilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

bu arada internet işi düzeldi tablette saolun ilhan78 ve dogangöxel yardımlarınız için...

.
  5. ilhan78
        Like  

.

User deleted

root u cihazı admin şifresi ile açmak diye düşünebilirsiniz. Forumda universal root mevcut onu uygulayabilirsiniz.roottan. önce unlock. Gerekli. garanti gider ama root. orijinal rom yüklenerek garanti geri getirilir.

.
  6. snbrk
        Like  

.

User deleted

"Root nedir?" vb. sorularınızın cevabını Motorola Xoom S.S.S. konusunda bulabilirsiniz :)

.
5 replies since 20/11/2011, 14:47   248 views
  Share  
.