android oyunlarının sdcard dosyaları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ilhan78
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar,
    sdcard dosyalarını bilgisayara indiriyorum.
    direkt windows gezgini(gizli dosyaları atmıyor galiba) veya mymobiler(klasörlerde çuvallıyor.) gibi bir pro ile xoom'a atıyorum fakat her defasında dosya eksik deyip yine birşeyler indiriyor nerede yanlış yapıyorum,dosyaları nasıl xoom'a yüklemeliyim.
    hangi programı tavsiye edersiniz.

.
  2. isolas
        Like  

.

User deleted

En iyi yolu sdcard dosyalarını xoom'una ya da android telefonuna atmaktansa wireless'i açıp dosyayı indirmektir. Herhangi bir ücreti v.s. falan yoktur :thumb_yello.gif:

.
  3. ilhan78
        Like  

.

User deleted

evet çok güzel 5 gündür 9mm ve backstab ı indirmeye çalışıyorum.indiriyorum bir yerde hata veriyor.
    tekrar açtığımda kaldığı yer yerine hep aynı noktadan başlıyor(örneğin kalan 311 mb)
    3.1 versiyonda devam ediyordu.3.2 ile bu sorun çıktı.
    neden kaldığı yer yerine hep bir noktadan devam ediyor fikri olan var mı?

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

ilhan78 bence bu söylediğin her oyunda olmuyor.Mesela , bende dungeon defenders second wave oyunu var ve ilk kurulum yaparken birkaç kez bağlantı koptu ama bağlantı geldiğinde kaldığı yerden devam etti.Diğer bir oyun asphalt 6 HD bile o şekildeydi.Dediğin gibi 9mm oyunda kaldığı yerden devam etmiyor maalesef.

.
  5. ilhan78
        Like  

.

User deleted

evet asphaltta bende de sorun yok.
    9mm ve backstab ta şöyşe bir şey var.devam ediyor ama belli noktalar var o noktaları geçmedimi hadi en baştan.
    indirme yöneticilerini faklı biri yazmış olsa gerek:)
    Bilgi verdiğiniz için teşekkürler,bende sorun sadece bende mi diyordum:)

.
4 replies since 12/12/2011, 20:57   113 views
  Share  
.