bir derdim var nasıl anlatsam bilemedim

mz601

« Older   Newer »

Share  
.
  1. uzuncakmak
        Like  

.

User deleted

rom flashlama derken ilgili rom u sd card a kopyalayıp ardından cwm den install demeyi mi kastediyordun?
    eğer buysa bu işlem sırasında "installation aborted" hatası veriyor. cwm 3.2.0 yüklü.
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47644147 bu linkteki gibi root etme işlemlerinde sıkıntı yaşamıyorum.

terminolojiye tam olarak hakim değilim. umarım tavsiyelerinizi doğru anlıyorumdur.

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Yazılımla alakalı birşey olduğunu düşündüğüm için sana Türkçe romu yeniden yüklemeni tavsiye ettim.

http://developer.motorola.com/products/sof...erm=unlockboard

Linkteki MZ601 - XOOM with Wi-Fi + UMTS Build H.6.1-38-11 for Retail Turkey img dosylarını bilgisayarına indirdikten sonra "cmd" (Msdos) ile

fastboot flash boot boot.img
    fastboot flash system system.img
    fastboot flash recovery recovery.img
    fastboot flash userdata userdata.img
    fastboot erase cache
    fastboot oem lock

Komutlarını girerek flashla.(Flashlama öncesinde bilgisayarına sdk programını ve Motorola usb sürücülerini yüklemeyi unutma).Cİhazın ilk alındığı gibi olacak (Fabrikadan çıkmış gibi ) Türkçe rom 3.0 yüklenmiş olacak.Sen ondan sonra update ile 3.1 ve 3.2 yükselt.Son olarakta root etmek istersen root yap (Root başlıkları altındaki talimatlara uyarsan sorun olmaz,root sorunsuz yaparsın)

.
  3. uzuncakmak
        Like  

.

User deleted

ben bu işlemleri yaptım
    forumda yazan diğer farklı şekilleri de yaptım
    şimdi tüm programları kaldırıp tekrar kuracağım, orjinal rom yeniden indiriyorum, driverleri baştan kuracağım.
    sonucu bildiririm.
    ilginiz için teşekkürler

.
  4. uzuncakmak
        Like  

.

User deleted

kurulumu yaptım ancak gene sim kart ı görmüyor, mobil ağlar inaktif, pc den paylaştığım wireless ağını görmüyor.
    ayarlar>tablet hakkında>durum> kısmında ağ: tr turkcell, mobil ağ durumu: bağlantı kesildi, mobil ağ türü: bilinmiyor..
    sinyal gücü sabit değil -79 dBm 16 asu civarında değişiyor.

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Baska bir sim kart ile dene.Sim kartta internet baglantisinin olduguna ve sim karti dogru yerlestirdigine emin ol.Resmi img dosyalarini yukledikten sonrada gormuyorsa donanimsal bir sorunmus gibi gozukuyor.

.
19 replies since 3/1/2012, 17:39   557 views
  Share  
.