İcs 4.0 mz601 için 3g wifi kamera sorunsuz...

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    caglet hemen bir örnek şuan çektim resmi http://e1201.hizliresim.com/t/h/1uh7g.jpg

Şunuda ekliyim bana göre oldukça iyi gece çektiğim için tabikide bilmiyorum sana göre nasıl :)

.
  2. sat112
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 15/1/2012, 20:23) 
    QUOTE (sat112 @ 15/1/2012, 22:17) 
    Evet hala devam ediyor bende daha önce birçok kez rom yükledim ama ilk kez böyle birşey oluyor

İlk postta yazan komutların sonuna .img yazmayı unutma.Yinede işe yaramaz ise ;

Aşağıdaki komutları uygulayıp denermisin?

fastboot flash boot boot.img
    fastboot flash system system.img
    fastboot -w
    fastboot reboot

Tamam arkadaşlar hallettim cihaz içindeki 32 gb Sd kartı çıkarınca cihaz açıldı.Herkese teşekkürler.

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Hayırlı olsun ics li xoomun :)

.
  4. caglet
        Like  

.

User deleted

keşk eüşengeç olmasam böyle konularda.. çok pis istiyorum yüklemek ama neyse :D halledecem yarın..
    Teşekkürler resim için.. pek gelişme olmamış aşağı yukarı yani..
    Bişey daha sorucam galeriye girince hehangi bir resim açınca otomatik olarak shop'lama özelliğide olması lazım.. yani siyahbeyaz-negatif- sepya vs.vs. ... Bide ekran görüntüsünü oto.kaydetme özelliği var mı belki alpha ondan yoktur :D bide ön kamera çalısıyo mu , çalışıyosa resimli güvenlik çalışıyo mu ?? :D Fazla sorudm k.b.

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık Cenk, güzel bir paylaşım ve anlatım olmuş kardeşim. Arkaplanda çalan Metallica parçaları da kulağımın pasını aldı. Teşekkürler :thumbup1.gif:

.
  6. sat112
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar 3G deneyen oldu mu bende vodafone hattı çalışmadı."Sim kartınız bu ağa bağlanmaya izin vermiyor" diyor.Kablosuz bağlantıyı kapayıp yine denedim sonuç aynı.

.
  7.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    sat112 bende vodafone hattı olmadığı için deneme şansım olmadı ama ttnet yani avea çalışıyor turkcell hattımı taktım ilk görmedi sonra ayarlardan diğer e girdim mobil ağlar sonra ağ adaptörü seçine girdim biraz bekledikten sonra karşıma turkcell avea vodafone geldi turkcelli geçtim ve bağlandı sende dene vodafonu seç

caglet evet kardeşim öyle bir özellik var resmi seçtikten sonra sağ en üste tıklıyorsun düzenle seçeneği var girdikten sonra işlemi seç diyor fotoğraf stüdyosu var orada yeni özellikler var kırmızı göz yüz gerdirme vs... :)

.
  8. sat112
        Like  

.

User deleted

Avea ile çalıştı vodafonu kabul etmiyor demekki onunla ilgili bir sorun var.
    Bu arada xoom universal root.zip dosyasını clockwordmod recovery ile yüklememe rağmen titanium backup,es file explorer gibi programlar bir türlü root yetkisi almıyor.Cihaz root edilmemiş gibi sanki.Bu yüzden yedeklemelerimi geri alamıyorum titanium backup ile.

.
  9.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    o sorun bendede var bazı programlarda.Sanırım ics alpha versiyonu olduğu içindir diye tahmin yürüttüm tekrar root yaptım bir işe yaradığını söyleyemem yarın iyice araştırmak lazım onu bugün biraz dinlencem videolu anlatım yapcam fakat pc kamerayı görmüyor 1 saattir onla uğraşıyorum :)

.
  10. caglet
        Like  

.

User deleted

Tabletteki on kamera sosyal ortramda hic bir ise yaramiyor... ne omegle ne blogtv.com...ne skype hic biri yok..

.
  11.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Hocam onu bunu bilmem de bir chat programında takır takır çalışıyor rus sarışın çıktı karşıma :)

.
  12. sat112
        Like  

.

User deleted

Root işini hallettim sonunda Buradan http://download.clockworkmod.com/recoverie....4-stingray.img yeni clockworkrecovery dosyasını çekip önce onu yükleyin.Daha sonra buradan www.megaupload.com/?d=S67I9Q0L yeni superuser.apk içieren zip li dosyayı çekin ve bunu 32 gb olan cihaz sd kartının root dizinine(burası önemli) kopyalayın(micro sd kart değil).Daha sonra cihazı recovery mode alıp oradan “install zip from sdcard” daha sonra da “Choose zip from sdcard” seçiyoruz(su-install.zip) ve yüklemeyi yapıyoruz.Cihazı yeniden başlatıyoruz.Artık cihazımız root yetkisine sahip.

Edited by sat112 - 16/1/2012, 09:26

.
  13. caglet
        Like  

.

User deleted

Bugün okullar tatilmiş :) ve şimdi yedeklerimi vs. alıp ics. yüklemeye başlıyıcam... Hadi bismillah...

.
  14. caglet
        Like  

.

User deleted

Ya biraz acemice sorular soruyorum ama .. şimdi önce root atıyım sonra mı bu konunun en başında yazanları uyguluyum..? yoksa burda yazan ilk şeyler root işlemi mi ?

.
  15.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    İlk root işlemini tamamla tabi bu senin elinde olan birşey sonradanda yapabailirsin ama sana tavsiyem rootu ilk önce yapman sat 112 nin dediği gibide yapabilirsin :) burda yazanlar root işlemi değil sat112 nin yazdığı hariç :)

.
77 replies since 15/1/2012, 16:56   2062 views
  Share  
.