İcs 4.0 mz601 için 3g wifi kamera sorunsuz...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. caglet
        Like  

.

User deleted

root işlemini yaptım .. tamamen ama tüm bilgiler sıfırlanmadı .. ? ?
    hiç birşey değişmemiş hatta bilgilerden .. yapmamış mıyım ?

.
  2.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    ben yanlış hatırlamışım o zaman :) afedersin :)

.
  3. caglet
        Like  

.

User deleted

Önemli değil ama , 1.kodu yazıyorum fastboot iç ve dıs komut caıstıraiblir hatası verdi..

.
  4.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    dosyaları aktarmada yada bir yerde hata yapıyorsun sohbetten devam edelim :)

.
  5. delarmo
        Like  

.

User deleted

kusura bakmada alıntı değil yazmışında türkçeye cevirmişin sadece xda sitesindeki alpha sürüm.

.
  6.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    türkçeyemi çevirmişim :) Bir bakarmısın yazdıklarımı ingilizceye çevir sonra xda daki anlatımla karşılaştır :) yada videodakini ingilizceye çevir beni montajla xda da karşılaştır dicem fakat xda da videolu bir tanıtım yok :).Kardeşim biz burda paylaşım yapıyoruz bir program yada room yapmıyoruz tabikide başka sitelerde özellikle xda gibi öncü paylaşımları paylaşan yeniliklerin bulunduğu siteleri takip ediyoruz ve ordakileri buraya aktarıyoruz ve aktarmalıyız da fakat sana şunu belirtiyim kaç kişi xda da resimsiz videosuz bir romu yükler ? Ben kendim özelden konuştum bir çok arkadaşla yüklersem bozulurmu birşey olur mu diye videoda belirttiğim halde bence eleştiri yapmadan önce biraz mantıklı konuş kardeşim.Şimdi sen kusura bakma.

.
  7. delarmo
        Like  

.

User deleted

Video / resim root olduktan sonra problem değil. Ancak kendince yapmadığın yayınlamadığın sürece benim için altından öteye gitmez. sonuçta yayınlanan romda ne kadar emeğin var hiç.. Türkçeye cevirerek yaptığın bir emek var onun içinde kaynağını belirterek türkçeye çevirdiğini belirterek alıntı demen gerekir. HTC HD2 için zamanında site bile yaparak xdadan aldığım tüm bilgileri 720p kalitesinde videolarla anlatımlar yazdım Türkçe'ye cevirdim. AMa herzaman xda dan aldığım yerlerin linklerini verdim. Ve sitemin kaynak bölümünde bilgileri temin ettiğim yerlere ait bilgiler yazdım. Hiç birzaman ben yaptım ettim yazmadım. XDA dan aldığın kaynağı belirtmen gerekir.

ben bunu söyler bunu savunurum. siteyi fazla takip etmiyorum aklıma geldiğinde bakıyorum bu tarz postlarda alıntı yazmadığı zaman kıl oluyorum.

.
  8.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Sadece :) bu işareti yazıp başka birşey söylememek geçti içimden.Bir bakarmısın googleye motorola xoom ics diye sadece bunu yaz türkçe sitelerinde bir arama yap ben kendim sadece dailymotion'da amatör bir çalıştığına dair video çektim bununda amatör olduğunu belirttim ve türkiyede mz601 için tek ics yi paylaşmanında bana getirmiş olduğu bir gurur ve sen her ne kadar anlamak istemesende.Ve dailymotion'dan sonra seyret.gen.tr videom paylaşılmış yeni gördüm sana şöyle açıkliyim 720p lik video kaydedebileceğim bir imkanım yok elimden gelenin en iyisini yaptım.Ve çok biliyorsun ya xda yı vs.. bana bu forumda room arayan arkadaşların kaçının xda da room aradığını sor ? cevap 10 kişiden 2 si.Alpha versiyon olduğunu belirttim zaten ama eğer şunu söylemiş olsaydın sana hak verirdim ben xda daki linki kendi hotfile hesabıma yükledim ve yayınladım eğer ben bunu yapmış olsaydım tamam haklısın ama ordaki linki direk burda paylaştım.Senle fazla muhabbete girmiyicem deymezsin.Kendi yaptıklarımı övmem çünkü daha yapacağım bir ton iş var.Şunuda ekliyim xda da google ics paketi yok mz601 için sunulan linkte bunuda sanırım ordaki yorumlardan alıntı etmişsin diyeceksindir fakat yorumdada bahsedilmiyor.Her neyse yönetici arkadaşlar onayladılar mı paylaşımı mı onayladılar yapamayan arkadaşlara bilgisayardam team wiewer'e kadar bağlanıp kendim yükledim mi yükledim o zaman kimse beni eleştiremez kardeşim.

.
  9. sat112
        Like  

.

User deleted

Bu alpha sürümde microsd kart desteği yokmu acaba.Benim microsd kartı görmüyor da.

.
  10.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Var bende görüyor ?

.
  11. sat112
        Like  

.

User deleted

@cenkcezaa arkadaşım sana katılıyorum nerden aldığın yada alıpta alıntı yazmadığında önemli değil sonuçta bir emek harcayıp türkçeye çevirip ayrıca video da çekmişssin bu bile çoğu kişiye yardımcı oldu ,forumlarında amacı bu zaten ,ellerine sağlık.Bence fazla polemiğe girme.

.
  12.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Teşekkürler kardeşim.

.
  13. sat112
        Like  

.

User deleted

Microsd kart ayarlarda ki depolama kısmında görüyor da es file explorer ve titaniumbackup ta görmüyor.Bende yedeklemeleri microsd karta yapmak istiyordum titaniumbackup ile.

.
  14.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    titaniumbackup bendede hata veriyor es file explorer yerine başka bir dosya gezgini programı bulmanı tavsiye ederim

.
  15. Dzhem
        Like  

.

User deleted

Herkese merhaba arkadaşlar dün gece benim için yaklaşık 3 saat kadar uğraşan ve tüm zorluklara rağmen cihazıma ics kuran Cenk dostuma çok teşekkür ederim :) Okul yurdunda ics yükleyen ilk insanım sanırım...

Bu arada Cenk benim adım Eren değil Cem,Eren bilgisayarını ve SD kartını kullanmış olduğum dostumun adı.. :)

Tekrar teşekkür ediyorum Bu forum Cenk'in değerini bilsin :D

.
77 replies since 15/1/2012, 16:56   2062 views
  Share  
.