ATRİX WİFİ SORUNU

« Older   Newer »

Share  
.
  1. tayfun_64
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar telefonum bugün geldi herşeyiyle süper ancak evde kurulu bulunan modeme wifi ils bağlanmak istediğimde sürekli bağlantı kesildi diyor çekim gücü mükemmel ne yapabilirim. ÇÖZÜLDÜ

Edited by tayfun_64 - 11/2/2012, 19:33

.
  2. fatihozbay34
        Like  

.

User deleted

modemini güncelleyebilirsin bende aynı sorun oldu ben modemi güncelledim sorun çözüldü.

.
  3. tayfun_64
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fatihozbay34 @ 4/2/2012, 15:05) 
    modemini güncelleyebilirsin bende aynı sorun oldu ben modemi güncelledim sorun çözüldü.

teşekkür ederim kardeşim wifi işaretinin üstünde soru işareti çıkıyor bir deneyeyim söylediğini

.
  4. acarcosku
        Like  

.

User deleted

Merhabalar. foruma hoşgeldin öncelikle.

Modemin şifresini kaldırıp girmeyi denermisin? bazen telefonlar her modem ile uyumlu olmayabiliyor. ama senin modemi telefon görüyorsa girmesi gerekirdi. telefonunu fabrika ayalarına getirip denemen de yardımcı olabilir.

.
  5. tayfun_64
        Like  

.

User deleted

hocam modemin şifresi şifreyi arıyorum diğer söylediğini yapayım atrixin fabrika ayarlarına dönüş nereden oluyor ilk android telefonum çok kurcaladım bulamadım :huh:

hocam buldum fabrika ayrlarına dödürmeyi deniyorum şimdi

bu arada yazmayı unuttum teşekkür ederim hoşbulduk

malesef olmadı hocam yine aynı, kimlik doğrulanıyor diyor sonra anımsandı WPA/WPA' PSK ile güvenlik altına alındı sonra bağlantı kesildi diyor

.
  6. snapsy
        Like  

.

User deleted

arkadaşım o modemin sorununun çözümü tahminen, modem şifresinin wep olmasından dolayıdır, onu wpa2 yaparsan görür gibime geliyor bir dene bakalım? sonucuda buraya yazarsın?

.
  7. acarcosku
        Like  

.

User deleted

öyle bir sorunla daha önce karşılaşmadığım için sadece varsayımlar üzerinde duruyorum yapılması gerekenleri tam olarak bilmiorm ama olasılıkları burdan yazıcam inş sorunu çözeriz

.
  8. tayfun_64
        Like  

.

User deleted

QUOTE (snapsy @ 4/2/2012, 16:05) 
    arkadaşım o modemin sorununun çözümü tahminen, modem şifresinin wep olmasından dolayıdır, onu wpa2 yaparsan görür gibime geliyor bir dene bakalım? sonucuda buraya yazarsın?

tamam kardeşim modemin şifresini bulur bulmaz yapacağım dediğini

QUOTE (acarcosku @ 4/2/2012, 16:07) 
    öyle bir sorunla daha önce karşılaşmadığım için sadece varsayımlar üzerinde duruyorum yapılması gerekenleri tam olarak bilmiorm ama olasılıkları burdan yazıcam inş sorunu çözeriz

ilgin için sağol kardeşim

.
  9. acarcosku
        Like  

.

User deleted

modemin şifresini kaldırıp denedinmi ozaman bağlanıyormu ?

.
  10. azertti
        Like  

.

User deleted

selamlar
    aynı sorun bendede var daha bugun aldım telefonu. mobil uzerinden rahatca giriyorum hatta onceki telefonuma gore ck daha hızlı giriyorum fakat wifi bağlantısı yapamadım bir turlu..
    nasıl cözuldugunu anlatırsan sevinirim..

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (azertti @ 18/4/2012, 00:27) 
    selamlar
    aynı sorun bendede var daha bugun aldım telefonu. mobil uzerinden rahatca giriyorum hatta onceki telefonuma gore ck daha hızlı giriyorum fakat wifi bağlantısı yapamadım bir turlu..
    nasıl cözuldugunu anlatırsan sevinirim..

Merhaba foruma hosgeldin ,

Bunun icin bircok cpzum mevcut.Modemin sifreleme turunu degistirebilirsin (wep-wpa2) modemini guncellemeyi dene , wireless sifresini dogru girdigine emin ol.Baska wireless noktalarindada denemeler yap.

.
  12. azertti
        Like  

.

User deleted

hosbulduk admin sagolasın

öncelikle tesekkurler ayarları wep yapınca sorun cozuldu. fakat daha once lg p970 kullanıyordum oyle bir sorun olusmuyordu. simdi ben her gittigim yerde wpa2 den wep e mi cevirttiricem her modemin guvenlik ayarlarını? bu benim atrixin bir sorunumu yoksa butut atrixler bu sekilde mi. ya da soyle sorayım telefonu degistirmem ya da iade etmem gerekirmi?

saolun simdiden

.
  13. azertti
        Like  

.

User deleted

soyle bisey var, saatlerdir deneme yapıyorum wpa/wpa2 ortak oldugunda kesinlikle giremiyorum, sadece wpa yada wpa2 yada wep oldugunda rahatlıkla giriyorum. aslında baya bi sinir bozucu bisey acaba telefon ayarlarında bisey degistirmek falan mı gerekiyor?

.
  14. beng_beng
        Like  

.

User deleted

Selamınaleyküm
    ya arkadaşlar bende de aynı sorun oluyor . Dün netten atrix aldım telefon hoşuma gitti yalnız wlan bağlantısı kuramıyorum . İlk başta wlan görüyor ama girmeye çalıştığımda ' bağlantı kesildi ' hatası veriyor . Telefonu fabrika ayarlarına yükledim . şimdi ise modemi hiç görmüyor . Modem ayarlarını kurcaladım (Wpa-wpa2 şifresiz felan yaptım ) hiç birinde görmüyor . Bu telefondan anlayan arkadaşlardan yardım istiyorum ilk defa android telefon kullanıyorum . Sizlerden yardım bekliyorum

.
  15. nesensor
        Like  

.

User deleted

Telefonunuzdan Ayarlar->Kablosuz özelliği ve ağlar->Kablosuz ayarları'na girin burada telefonunuzun sol alttaki 4 tane kare şekline dokunun burdan Gelişmiş->Otomatik IP'yi etkinleştir seçeneğini işaretleyin sonra yine sol alttaki 4 kareye dokunun ve Kaydet i seçin ve çıkın. Bu işlemlerden sonra tekrar Bağlanmayı deneyin.

.
15 replies since 4/2/2012, 15:02   4333 views
  Share  
.