[ROM] [ICS] Team Eos ICS 1.0.0 (Face Unlock Çalışıyor)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. caprice
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cenkcezaa @ 12/2/2012, 18:56) 
    Burada resimde vardı bende direk indirdim fakat göremiyince hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.Ama şuanki yani bu paylaştığım romdan şikayetci değilim.Bir önceki versiyonuna göre çok daha geliştirilmiş.

[ROM][Nightly][ICS] Team Eos European 3G (GSM) Nightlies (umts_everest/MZ601)

bu rom ile farkları nedir ?

.
  2. sat112
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler @cenkcezaa arkadaşım face unlock çalışıyor.Arkadaşlar ayarlar dan güvenlik bölümüne bakarlarsa ordan face unlock aktive edebilirler.Ben kullanıyorum şu an.

.
  3. caprice
        Like  

.

User deleted

Video

nasıl açıldığını göstermektedir.

.
  4.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Tamam arkadaşlar saolun söylediğiniz için :)

.
  5. epivep
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar kurdum ama 4GB flash bellek görmedi. taktım olmadı. yardımcı olursanız sevinirim.

.
  6. caprice
        Like  

.

User deleted

QUOTE (epivep @ 17/2/2012, 20:19) 
    arkadaşlar kurdum ama 4GB flash bellek görmedi. taktım olmadı. yardımcı olursanız sevinirim.

nerden baktın görmedi ?

.
  7. epivep
        Like  

.

User deleted

es file explorer üzerinden. mnt içinde gözükmüyor. nerden bakmalıyım?

hem bunu soracağına nerden bakmam gerektiğini yazsaydın olmaz mıydı?

.
  8.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    epivep arkadaşım ''hem bunu soracağına nerden bakmam gerektiğini yazsaydın olmaz mıydı?'' Bu yazdığın bence saygısızlık.caprice arkadaşımız doğal olarak hangi dosya görüntüleme programını kullandığını sormuş ve sende cevap vermişsin ama dediğim gibi akıl verme gibi bir durum olmuş.Umarım ben yanlış anlamışımdır..

Her neyse sorunun cevabına gelince ASTRO File Manager'i dene kurduktan sonra marketten indir tabi programı açtıktan sonra file manager çıkacak karşına gir ona sol üst köşede Up seçeneği var en sona gelinceye kadar tıkla karşına mnt kalsörü gelicek gir ona içinde external 1 çıkacak gir ona hafıza kartındır yada flash belleğin bende sorunsuz çalışıyor bir dene eğer sorunu çözemediysen.

Birde kısayol olarak soldaki menüyü kullanabilirsin ASTROL File Managerde.

.
  9. epivep
        Like  

.

User deleted

her an internete giremiyor insanlar. soracağına tarif etmek daha iyi olmaz mı demek istedim ama tekrar okudum da haddi aşmışız gerçekten. kusura bakmayın..

.
  10. rtalo66
        Like  

.

User deleted

mrb
    Bluetooth ve 3g problemi var.ne yapmaliyim.tesekkurler

.
  11.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Merhabalar öncelikle bende böyle bir sorun karşıma çıkmadı ? Bluetooth'de 3g de sorunsuz çalışıyor avea ve turkcell de denedim ve vodafonede'de sorun çıkacağını sanmam ayarları kontrol ediniz 3g için ayarlar-diğer-mobil ağlar ve veri etkin yapın eğer olmazsa veri dolaşımını'da etkin yapın son seçenekte belki hattınızı görmüyor olabilir onun içinde ağ operatörlerine girip hangi hattı kullanıyorsanız onu seçin listeden.Bluetooth için yapılabilecek bir sorun yok çünkü sorunsuz çalışıyor bence bir cihazınızı kontrol edin tableti değil sanırım onun ayarlarında bir sorun var..

.
  12. pekozgur
        Like  

.

User deleted

wipe yaparken mount sorunu yaşayan arkadaşlar herhangi bir şekilde harici sd kartınızı çıkarttıysanız yerine takın düzelecektir. harici kart takılı değil ise cwm wipe işleminizi gerçekleştirmiyor. bunun için de system sdcard vs klasörlerini mount etmemek gibi bir çözüm bulmuşlar anladığım kadarıyla.

.
  13. epivep
        Like  

.

User deleted

4.0.4 için güncelleme aldı. ancak download sonrası doğrulamada hata oluyor ve işlem yapmıyor. el ile update yapabilir miyim?

.
  14. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (epivep @ 3/4/2012, 23:57) 
    4.0.4 için güncelleme aldı. ancak download sonrası doğrulamada hata oluyor ve işlem yapmıyor. el ile update yapabilir miyim?

Engin abi konunun son mesajına bakarsan işini görecektir :thumb_yello.gif:

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49499297&st=60

.
  15. epivep
        Like  

.

User deleted

olmuyor kardeş ya. installation aborted diyerek iptal ediyor güncellemeyi..

.
35 replies since 9/2/2012, 16:22   1019 views
  Share  
.