[ROM] [ICS] Team Eos ICS 1.0.0 (Face Unlock Çalışıyor)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (epivep @ 4/4/2012, 13:11) 
    olmuyor kardeş ya. installation aborted diyerek iptal ediyor güncellemeyi..

Cihazin rootlu ise guncellemeyi yukleyemezsin engin abi..Recoveryden yuklemeyi dene.

.
  2. epivep
        Like  

.

User deleted

rootlu ve recovery yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor..

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (epivep @ 4/4/2012, 22:44) 
    rootlu ve recovery yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor..

Öncelikle , her resmi güncellemeyi yüklerken cihazında ne root nede bootloader unlock olmaması lazım engin abi.Bu güncellemeyi (4.0.4 ) yüklemek için stock recovery kullanmalısın (Eğerki system güncelle seçeneği çalışmıyorsa) . Otg kablosuyla usb flash belleğe güncellemeyi yükleyeceksin , recovery üzerinden update.zip dosyasını seçip yükleyeceksin.Dİğer bir seçenek ise , linkte belirttiğim gibi Google services framework seçeneğinden clear data yapman.Ama unroot ve bootloader kilidini lock etmelisin.

.
  4. epivep
        Like  

.

User deleted

uzun iş ben beceremem onu kardeş :) kalsın en iyis. bu arada avrupa romuna 4.0.3 geldi mi göksel? hala 3.2 mi

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (epivep @ 4/4/2012, 23:38) 
    uzun iş ben beceremem onu kardeş :) kalsın en iyis. bu arada avrupa romuna 4.0.3 geldi mi göksel? hala 3.2 mi

Abi uzun iş değilki :) Sende usa romu varsa onu update yapacaksın o kadar , diğer seçenekte Google services framework clear data yapacaksın kendisi yükleyecek system update seçeneğinden.Şu an için usa harici hiçbiryere ICS güncellemesi dağıtılmadı,Motorola Xoom wifi cihazı harici (Usa rom ) hiçbir cihazına ICS güncellemesi yapmadı henüz.

.
  6. epivep
        Like  

.

User deleted

bende team eos ICS 1.0.0 rom var o nedenle update olmuyor zaten.

.
35 replies since 9/2/2012, 16:22   1019 views
  Share  
.