Xoom açılış animasyonu değiştirme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emresarica
        Like  

.

User deleted

İnternet'de bulduğum çok sağlam bir açılış animasyonu şiddet ile tavsiye ederim.
    n1BiosPreview_thumb
    İndirdiğimiz dosyayı xoom'daki "/system/media/bootanimation.zip" ile değiştirin.Root gerekir ve Root Explorer programı ile değiştirebilirsiniz.
    https://skydrive.live.com/redir.aspx?cid=f...07D21FD!721

.
  2.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Paylaşım için teşekkürler.Gerçekten sağlam bir açılış animasyonu

.
  3. bahasporel
        Like  

.

User deleted

Emre Sarıca arkadaş , bir hevesle ayzdıklarını bire bir uyguladı. Şimdi sadece Motorola logosu ile açılıyor, Animasyon gitti anlayacağın. Cihazım motorola xoom-wifi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Cenkcezaa yardımcı olabilirmisiniz.

.
  4. emresarica
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bahasporel @ 8/3/2012, 14:27)
    Emre Sarıca arkadaş , bir hevesle ayzdıklarını bire bir uyguladı. Şimdi sadece Motorola logosu ile açılıyor, Animasyon gitti anlayacağın. Cihazım motorola xoom-wifi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı animasyonu ben uzun zamandır kullanıyorum.Adımları yanlış yapmış olabilirmisin? /system/media/bootanimation.zip dosyayını tekrar değiştirmeyi dene eğer "root" yetkin yok ise hata verebilir.Birde kullandığın file manager programınında root yetkisi olması lazım yoksa bu dosyayı kopyalayamaz ve hata verir.Eğer istersen xoom'un orginal boot animasyonunu internet'den bulup aynı yöntem ile değiştirebilirsin.

.
  5. bahasporel
        Like  

.

User deleted

File Manager HD ile sd karta attığım bootanimation.zip dosyasını basılı tuttuğumda tüm tercihler karşıma çıkıyor. Burada kopyala seçeneğini seçip Sistem/ media altına kopyalıyorum.Burda bildiğin gibi bu dosya var üzerine yazılsınmı diye soruyor. Evet diyorum. Ve maalesef..
    File manager dosyasının root yetkisini nasıl anlayacağım. teşekkürler

.
  6. emresarica
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bahasporel @ 8/3/2012, 14:40)
    File Manager HD ile sd karta attığım bootanimation.zip dosyasını basılı tuttuğumda tüm tercihler karşıma çıkıyor. Burada kopyala seçeneğini seçip Sistem/ media altına kopyalıyorum.Burda bildiğin gibi bu dosya var üzerine yazılsınmı diye soruyor. Evet diyorum. Ve maalesef..
    File manager dosyasının root yetkisini nasıl anlayacağım. teşekkürler

file manager programının ayarlar menüsünde ROOT AYARLARI var ordan "root exploler ve sistem klasörlerini düzenle seçeneği aktif olmalı.Supersuper programındanda file manger programına yetki vermelisin.

.
  7. bahasporel
        Like  

.

User deleted

Kontrol ettim aktif Superuser i de kontrol ettim görüyor file manager i .Ayrıntılarda bir sürü izin verildi satırları var. Sağlık olsun ,en azından tablet açılıp kapanıyor.:) Orijinalini bulmaya çalışayım bu arada. Teşekkür ederim.

Aklıma geldi de sormadan edemiyecem. Android versiyonunun bunda etkisi olabilirmi, Benim xoom 4.0.3

.
  8. emresarica
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bahasporel @ 8/3/2012, 15:00)
    Kontrol ettim aktif Superuser i de kontrol ettim görüyor file manager i .Ayrıntılarda bir sürü izin verildi satırları var. Sağlık olsun ,en azından tablet açılıp kapanıyor.:) Orijinalini bulmaya çalışayım bu arada. Teşekkür ederim.

Aklıma geldi de sormadan edemiyecem. Android versiyonunun bunda etkisi olabilirmi, Benim xoom 4.0.3

Benimki de 4.0.3,versiyondan fark etmez burada ki ana problem orjinal dosyanın üzerine yenisini yazamadığınızdan kaynaklanıyor.Yoksa animasyon çalışıyor.Alternatif file manager programlarla deneyebilirsin "root exploler"mesela.

.
  9. ambiance
        Like  

.

User deleted

emre sasıca kardeş çok sagol sen ve dogan güzel kardeşim mükemmel işler yapıyorsunuz tüm motorola takımı. hepinize teşekkürler

.
8 replies since 17/2/2012, 20:10   233 views
  Share  
.