MotoModTR için yapacağım Custom ROM boot animasyonu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emresarica
        Like  

.

User deleted

Tüm pazar renderla geçti.Aklıma gelen bir kurguyu canlandırdım.Boot animasyonu için farklı fikirleri olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum.

www.youtube.com/watch?v=qj9GoDz4kIk

Edited by emresarica - 27/2/2012, 09:59

.
  2. beefytr
        Like  

.

User deleted

MATRIX yesilini hep sevmisimdir; guzel gozukuyor.
    Ellerine saglik :-)

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Gayet havalı ve güzel olmuş. Font biraz okunaklı değil, zor okunuyor ama zorlayınca oluyor :)

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Çok güzel ellerinize sağlık.Harika olmuş :) yalnız birşey sormak isterim; XOOM'lar 1 dakika 16 saniyedemi açılıyor ? :D

.
  5. emresarica
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 27/2/2012, 17:27)
    Çok güzel ellerinize sağlık.Harika olmuş :) yalnız birşey sormak isterim; XOOM'lar 1 dakika 16 saniyedemi açılıyor ? :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bot animasyonu 30-40 sn arası değişiyor yüklemeye bağlı olarak 60-70 sn'ye çıkabiliyor.Bu çalışma daha çok rom'un tanıtımında kullanılabilecek bir çalışma.Animasyon tam olarak bittiğinde 35 saniye sürecek,bu süre zarfında sistem hala yüklenemezse son sahne devamlı ekranda kalıcak sistem açılana kadar.Rom'a gerçekten uğraşıyorum bugün google paketini rom'a yüklemeyi başardım.Yaklaşık 150 mb büyüklüğünde tek bir yükleme ile rom yüklenebilecek.Şu an icon grubu ile uğraşıyorum elimden geldiğince MOTOMODTR logosu işlemeye çalışıyorum sisteme.Hareketli motomottr duvar kağıdı bile var :))

.
  6. border force
        Like  

.

User deleted

Heh tanıtımmış, bende diyorum içimden 1 dakika kim bekler :D :D :D Çok uğraşıyorsunuz gerçekten :)

Bekliyoruz dört gözle

.
  7. snapsy
        Like  

.

User deleted

Font için sony sketch öneririm ^_^ Bu font çok zor okunuyor.

.
  8. emresarica
        Like  

.

User deleted

Tavsiye ettigin fontu deneyecegim.

.
7 replies since 26/2/2012, 19:49   519 views
  Share  
.