Cihaz açılmıyor.

Xoom Cihaz açılmıyor!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. terto112
        Like  

.

User deleted

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.Türktelekomdan aldım ve 3g wifi + 32 GB .Bir gece açık bıraktım sonra şarjı bitmişti ve şarja taktım.Yeşil ışık yanınca cihazımı açtım."M" Logosu yanıp söndü sonra tekrar ilk baştaki M - Dual Core Technology yerine geldi sonragene yanıp söndü gene Dual Core yerine geldi.Recovery yaptım fakat cihazı kapatıp açınca aynı hata tekrar başlıyor.Rootlu değil Garantiye verdim aynı sorun tekrar başladı tekrar vericem yardımcı olabilirmisiniz?Şarjdamı bir sorun var yoksa?

.
  2.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Eğer cihazınızda motorola logosu gelmiyor olsaydı o zaman endişelenmeniz gerekirdi fakat endişelenmenize gerek yok tabi anlattıklarınıza göre.Cihazınıza rsd lite programı ile orjinal rom flaşlayın bu işlem sırasında root olup olmaması birşeyi etkelemez cihaz ilk türktelekomdan aldığınız hale gelir.Konuyu xoom bölümüne taşıyorum orada gerekli bilgiler mevcut

Bu 2 konuyu inceleyen ikiside işinize yarayacaktır..

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=46746281

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=46759405 (Bu konuda ''Cihazıma uyumsuz rom yükledim, uygun olmayan boot'u flashladım, sonucunda cihaz çalışmıyor, Dual Core logosunda kalıyor veya belli özellikler çalışmıyor. Düzeltebilir miyim?'' Bölümü sizin için uygundur.)

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (terto112 @ 5/3/2012, 18:30) 
    Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.Türktelekomdan aldım ve 3g wifi + 32 GB .Bir gece açık bıraktım sonra şarjı bitmişti ve şarja taktım.Yeşil ışık yanınca cihazımı açtım."M" Logosu yanıp söndü sonra tekrar ilk baştaki M - Dual Core Technology yerine geldi sonragene yanıp söndü gene Dual Core yerine geldi.Recovery yaptım fakat cihazı kapatıp açınca aynı hata tekrar başlıyor.Rootlu değil Garantiye verdim aynı sorun tekrar başladı tekrar vericem yardımcı olabilirmisiniz?Şarjdamı bir sorun var yoksa?

cihazı şarj olması için bir süre kendi haline bıraktınız mı?
    motorola cihazlar pili tükettiğinde, yeniden açılmak için bir süre bekler; siz ne yaparsanız yapın kendini açmaz...
    ne zamanki bir miktar dolar batarya, mesela %­5 ile %10 arası, o vakit tepki verir açma kapama işlemine...

cihazı hayata döndürürken de bataryasının dolu olmasına dikkat edin; yoksa daha çok baş ağrısı yapar...

.
2 replies since 5/3/2012, 17:30   107 views
  Share  
.