sd kart var ama mobil aglar yok

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ilyas
        Like  

.

User deleted

arkadaslar ben orjinal 3.1 yukledim ama mobil baglantılar yok neden böyle oldu 3g girişi falan var sd kartın altında ama mobil aglar bölümü yok nedendir acaba?

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

ilyas arkadaşım MZ601 3g modeli olan cihazının kayıt işlemini gerçekleştirdinmi ? Kayıt yaptırmadıysan 3g kullanamazsın.

.
  3. ilyas
        Like  

.

User deleted

yok gerçekleştirmedim ancak kayıt ettirmeyince komplemi gider mobil aglar yani mobil agla ilgili bir menü yok hocam

.
  4. ilyas
        Like  

.

User deleted

hocam şimdi mobil aglar menusu yeni romla geldi bunun imeisini nereden bulacam kontrol edeyim? birde motorola xoom 3gli ile 3gsiz modelinde sim kart girişi varmı?

.
  5. ilyas
        Like  

.

User deleted

3.2 ye yukselttim yine mobil baglantı gitti hey allahım acaba benim simkartsız modelimi anlamadım gitti pasaporta kayıt diyorsunuz bunu kayıt ettirmem için imei lazım mobil bölümü yokki nasıl bulacam imeisini modelinden emin olmak için motorolanın sitesine seri nosunu girdim bulunaadı diyor anlamadım gitti

.
  6. ilyas
        Like  

.

User deleted

Android 4 kurdum şebeke ara diyorum bağlantı yapilamadidaha sonra tekrar deneyindiyo :(

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazın menüsünden Settings / About / Model number bölümünde ne yazıyor paylaşırmısın ?

.
  8. ilyas
        Like  

.

User deleted

Mz601

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Settings / About / System status burada imei numarası yazar.

.
  10. ilyas
        Like  

.

User deleted

İşte orada IMEI yok bilinmiyor diyo ancak ağ arada otomatik ara dediğimde sebekeye baglanilamiyor daha sonra tekrar deneyiniz diyo modele bakıyorum MZ601 yazıyor

.
9 replies since 28/3/2012, 15:27   122 views
  Share  
.