Atrix Failed to Boot 2 Yardım Lütfen

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cculha
        Like  

.

User deleted

Peki size bir uzmanlık sorusu.

Orjinal cihazı Unlock ettik. Unlocked yazısı geldi. Sonra sırf unlocked yazısından kurtulmak için içindeki orjinal rom un aynısı olan orjinal rom u rsd ile tekrar flaşladık. Unlocked yazısı gitti. Sonra üstüne başka bir rom vs. kursak, unlocked yazısı geri gelir mi? Unlocked yazısından ömür boyu kurtulmuş olur muyuz?

.
  2. blttalas
        Like  

.

User deleted

Rom flashlayamassın tekrar pudding flashlamalısın

.
  3. cculha
        Like  

.

User deleted

Yani unlocked tekrar gelecek??

.
  4. blttalas
        Like  

.

User deleted

Evet

.
  5. majestic211
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaslar, bi konuda problem yaşıyorum yardımınızı bekliyorum; öncelikle yapmak ıstedıgım sey sudur, atrıxe batarya kalıbrasyonu yapmak ıstıyorum ve orjınal romunda kullanmak ıstıyorum .orjınal romu attım sorun yok ama kalıbrasyon ıcın bootloader unlock ve root ıstıyor, ben bootloader unlock yaptıgım zaman ekranda unlock yazısı cıkacak ama ben orjınalı neyse o sekılde kullanmak ıstıyorum, ne yapmam gerekır?

.
  6. khramn
        Like  

.

User deleted

Rotlamadan kullnacaksanız bir custom rom yükleyip kalibrasyan yapın, bataryayı %100 doldurup sonrasında stok rom atın. Batarya %100 den başlayacağından stok romda kalibrasyona gerek kalmayacaktır. diğer taraftan bende stok rom kullanıyorum ama hem rotlu hem unlock hemde cwm yüklü. Cwm özellikle sitemin tam yedeği alma- geri yükleme, rom denemeleri vs. işlerde bayağı iyi iş görüyor. Eğer failled 2 hatası alıyorsanız ihabell dosyasını flaşlamadığınız veya usb hata düzeltmeyi açmadan işlemleri yapmaya çalıştığınız için rot olmamış demektir.

.
  7. majestic211
        Like  

.

User deleted

Dediğiniz gibi yaptım ancak batarya 4200 mah olmuyor ve sarj yuzde 40 tan yuzde 20 ye dustu bırden, kalibrasyon yapmam gerekecek zannedersem.Root unlock ve cwm işlemlerini yaptıktan sonra kalibrasyon yapsam ve daha sonra stock roma dönüş yapsam, bataryam tam kapasite çalışır mı yoksa stock roma veya herhangi bir roma tekrar döndüğümüz zaman kalibrasyon işlemlerimizide tekrar etmek zorunda mı kalırız ?

.
  8. GOLGEHAN
        Like  

.

User deleted

beyler böyle androit telefon olmaz olsun ne eksikleri var ikide bir hata linux isletim sisteminden ne çıkarki zaten kapalı iken alarm yok 2 gb ram var diyo telefon kasılıyo uygulamalarda çık özelliği yok mesajlarda çoklu gönder yok 70 80 sms olsun kısamesaj donuyo iletim bile gelmiyo bazen sarj desen 12 saat gidiyo ısınma sorunu da var ne bıiçim telefon yapıyonuz anlamadım madem bu kadar hatası var nie piyasaya sürüyonuz hepsi symbianların eline su bile dökemez. Sakın almayın android fln basın parayı iphone serisine tertemiz sorunsuz süper isletim sistemi........
    .... Neyse kardeşler bende aynı hatayı aldım sağolsun Semsettin bey çözümü yazmış bende rsd 4547-fix-try2.sbf telefonu görüyo start diyorum biraz uğraşıyo sonra fail diyip kalıyo telefon ekranında ise [ sec_exception: febe, 35, 35 yazıp kalıyo telefona hard reset atcaktım olmadı malesef ram çok düşük cevaplayacaklara şimdiden teşekkürler !!!

.
52 replies since 15/4/2012, 20:33   3064 views
  Share  
.