lutfen acil yardim

yardim

« Older   Newer »

Share  
.
  1. lusy1989
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaslar ttnetten Motorola XOOM almistim aldigimin 2. Haftasi donmaya basladi 3 ay old alali Motorola teknik servisini aradim donmalardan dolayi bana hicbir so run olmadini uygulamalarimdan oldugunu soledi fabrika ayarlarimi yuklememi soledi be de bastan yukledim fabrika ayarlarini ama hicbirise yaramadi gittikce kotuye gitmeye basladi bu sefer 3-4 ay old dunden beri ekran donuyor kendi kendine heryere basiyor hicbisey yapamiyorum kendi kendi hertarafa basiyor giriyor biseyler yapiyor noldunu anlayamiyorum ne yapmam gerek arkadaslar lutfen acil yardim bekliyorum ne yapicami bilmiyorum saygilarla

.
  2. lusy1989
        Like  

.

User deleted

Daha kimse cevaplamadiminpicam ben peki bu Motorola XOOM tablet ile lutfen cevap bekliyorum arkadaslar bana fikir vein lutfen bekliyorum :wacko:

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Fabrika ayarlarına geri döndükten sonra sorunlar halen devam ediyorsa cihazınızı teknik servise gönderin.Sorun donanımsal gibi gözüküyor.Dokunmatikte sorun var gibi.

.
  4. lusy1989
        Like  

.

User deleted

Merhaba dun gittim ttnete tabletimi aldigim yere bugun teknik servisi ariyacaklarmis insallah olumlu cevap alirim tabletime ne oldunu bilmiyorum com tuaflasti

.
  5. lusy1989
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaslar hala haber you ttnete gittim aricaz dediler kimsenin ilgilendigi you teknik servisi ariyorum fabrika ayarlarini yukledim diyorum takmiyolsr ne yapmam gerekiyor lutfen yardim edin

.
  6. dehsetor
        Like  

.

User deleted

Dostum telefon yada internet faturasında cihazın bedeli yazıyor onu al garanti belgeni kutusunu içerigini nesi varsa al bir sorun çıkmasın eksik gedik olmasın

www.mobiltel.com.tr/

aşagıda Satış Sonrası Hizmetler var ona tıkla hangi ildeysen teknik servisine motorolanın götür sonrasında ise standart garanti prosedürü işleyecek

.
  7. lusy1989
        Like  

.

User deleted

Mersinde yasiyorum mersinde teknik servis goremedim

.
  8. dehsetor
        Like  

.

User deleted

En yakın adanada var genpa bakıyormuş zaten genpada heryerde yok genpa ile konuş telefonları var

ADANA

Genpa A.Ş.
    Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:2
    SEYHAN,
    Tel:+90 0 322 450 01 06
    Faks:+90 0 322 453 33 32

Olmadı kargo ilede gönderebilme imkanın var detaylarını bende bilmiyorum neticede seni sallamaya oyalamaya hakları yok

.
7 replies since 29/4/2012, 18:25   301 views
  Share  
.