xoom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. lusy1989
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar yen oyunlar ne zaman yuklenecek bekliyorum bu sitedeki oyunlarin hepsi mukemmel devamini bekliyorum

.
  2.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    lusy1989 internetim kesikti forumla ilgilenemedim,birazdan başlıyorum yeni paylaşımlarına :thumb_yello.gif:

Birde ekliyim geçen gün bir arkadaş Modern Combat 3 İSTEK konusu açmış paylaşmış olduğum oyun arşivinde bu oyun vardı zaten.Söylemek istediğim şu aslında ortalama 100 oyun varsa 70 ini paylaşmış durumdayım tabi güzel olanlardan bahsediyorum.Bir daha oyun istek konusu açılmasın kapatılıyor onun yerine oyun arşivi konusu var altına yorum olarak belirtin ki bizde o konuya ekleyelim :)

İyi forumlar..

.
  3. lusy1989
        Like  

.

User deleted

Tesekur ederim gercekten com kaliteli oyunlar paylasiyorsunuz ilginiz icon com tesekurler oyunlarinizin hepsi mukemmel hepsini zevkle oynuyorum

.
  4.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Asıl ben teşekkür ederim emeğimize saygı verdiğiniz için..Daha yeni oyunlar çıktıkça ekliycem zaten diğer arkadaşlarda ekliyorlar android oyun bölümünüde kontrol et arada sırada.Bir kaç güne program paylaşımı yapıcam daha önce arşiv paylaştım fakat resim sorunlari cıktı en iyisi tek tek paylaşmak.Program bölümünü de takip edin.Konuyu kapatıyorum.

iyi forumlar..

.
3 replies since 3/5/2012, 20:10   44 views
  Share  
.