Motorola Drod 2 Global Downgrade

« Older   Newer »

Share  
.
  1. huzeyfe
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Motorola Droid 2 Global telefonumu Gigerbread e yükselttim fakat bazı sorunları olduğu için tekrar Froyo ya geri döndürmek istiyorum nasıl yapabilirim bir ihtimal varmı acaba?

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Merhaba huzeyfe,

ilk önce Motorola USB sürücülerini USB Sürücü
    sonra RSD-Lite programını RSD-Lite 5.7 Güncel sürüm
    ve yazılımı DROID 2 GLOBAL (WORLD EDITION) FROYO indir.
    Ayrıca ROOT yetkisi kazanmak istersen Z4ROOT
    Rehber:RSD Lite ile Flashlamak?

Kurulum talimatları:
    Eğer bilgisayarında bu programlar mevcutsa kurulu olduklarını varsayıp RSD-Lite'ı aç.
    Telefonu kapat.
    Klavyeden Yukarı ok (UP ARROW) tuşuna basılı tut ve tutmaya devam ederken aynı zamanda Power (Güç) düğmesine bas.
    Karşına ''Bootloader D0.11, Battery OK, OK to Program, Connect USB Data Cable.'' yazısı gelince telefonu USB kablosuyla bilgisayara bağla ve RSD-Lite programından SBF dosyasını göstererek flashla, 5 Dakika sonra telefon kendini kapatıp açacaktır.
    **İşlem tamam**

Not:Eğer telefon bootloop olursa yani Motorola amblemi ikidebir geliyor ve telefon açılmıyorsa panik yapmadan telefonun bataryasını çıkar ve 10 saniye bekledikten sonra tekrar tak.
    Klavyeden X tuşuna bas ve aynı zamanda Power (Güç) düğmesinede basılı tut, karşına Ünlem işareti gelince @ tuşuna bas ve sırasıyla wipe data wipe cache uygula ardından reboot et.
    Recovery menüsünde gezinti için Ses açma / kapama ve power tuşuyla seçim yapabilirsiniz.

Yabancı forumlarda böyle olduğu söylenmekte, kötü bir durumda ben ve/veya MotoModTR sorumlu tutulamaz.

.
  3. huzeyfe
        Like  

.

User deleted

makina kitlendi ve açılmıyor artık :D

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Hicbir tepki yokmu?

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Gingerbread rom'dan FROYO'ya geri dönüş kesinlikle yapılamaz. Cihazda hiçbir tepki yok mu ? Bootloader modunda açılıyorsa, tekrar gingerbread son sürüm sbf rom'u kurarsın, düzelir...

.
  6. huzeyfe
        Like  

.

User deleted

Semseddin dediği gibi yaptım düzeldi. Gingerbread dan Froyo ya dönüş yokmuş boşuna denettirdir bize border force kardeş :)

.
5 replies since 11/5/2012, 14:51   100 views
  Share  
.