Istanbul Live

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

@raidx (Erkan Alkanat) nickli Türk yapımcı tarafından XDA-Developers'da paylaşılan program güzel Istanbul'un kameralarını cebinize getiriyor.Ayrıca uygulamamızın Google Play linkide mevcut.

Istanbul Live

unnamed_1unnamed

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

10 numara program olmuş. Erkan Alkanat'ın eline sağlık, paylaşım için teşekkürler.

.
  3. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Xt910 da calismadı ekranda çizgi cıkıyor

.
  4. aslann
        Like  

.

User deleted

Efsane bir uygulama olmus. Yapan da paylasan da buyuk saygimi kazandi.

.
  5. border force
        Like  

.

User deleted

@bizimkoylu333, bazı kameralarda bende de öyle yapıyor.
    //// *.apk'sı yakın bir zamanda eklenecektir. \\\\

.
  6. raidx
        Like  

.

User deleted

Merhaba,

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür etmek isterim. Tavsiyem Uygulamayı Google Play Store üzerinden kurmanız, bu şekilde en son güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Fakat google play store üzerinden kurulum sorunu yaşayan arkadaşlar için aşağıda Istanbul Live APK dosyasının linkini paylaşmak istedim

http://kolayurl.com/8cq

Edited by border force - 21/5/2012, 16:19

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

valla ben hem 3g hem de wi-fi ile denedim, bir nane göstermdi; ekranda "sanki yüklüyormuş" gibi beyaz bir çizgi çıkıyor sonra da bekle ki görüntü gelsin...
    ilk açılışta adobe flash 11 istiyorum dedikten sonra yüklemiş olsam da adobe'u yine pas vermedi program...

her şeye rağmen çalışan arkadaşlar keyfini çıkarsın; elinize sağlık ve de teşekkürler

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (raidx @ 21/5/2012, 16:14) 
    Merhaba,

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür etmek isterim. Tavsiyem Uygulamayı Google Play Store üzerinden kurmanız, bu şekilde en son güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Fakat google play store üzerinden kurulum sorunu yaşayan arkadaşlar için aşağıda Istanbul Live APK dosyasının linkini paylaşmak istedim

http://kolayurl.com/8cq

Foruma hosgeldiniz, link duzenledim :-)

.
  9. raidx
        Like  

.

User deleted

Uygulama kamera görüntülerini almak için IBB nin altyapısını kullanıyor. Bazı cihazlarda kamera görüntülerinin alındığı ekranda sorun yaşanmakta, bilgim dahilinde olup düzeltildiğinde sizleri de bilgilendiririm.

Sorun yaşanan cihazlarla ilgili olarak Marka/Model/Android sürümü bilgilerini paylaşırsanız memnun olurum.

.
  10. border force
        Like  

.

User deleted

Motorola droid razr xt910

.
9 replies since 19/5/2012, 09:43   247 views
  Share  
.