Garantiye Yolladım ama bir ses çıkmadı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. caglet
        Like  

.

User deleted

Garantiye yolladım tabletimi .. samsuna , ama hala gelmedi bugün 13.gün , teknik servisi arıyorum telesekteret cıkıyor dahili numarayı çevirin yada 216... arayın diyor.Dahili numarayı bilmiyorum , o verilen numarayı arıyorum bir sekreter daha ve cihazınızın markasını seçin diyor ama aralarında motorola yok :D.. Anlamadım gitti , cihazım sağ salim geri gelir umarım :=Ve hayatımda ilk kez garantiye yoladığımdan tecrübesizim birazda işkillenmeye başladım.
    Umarım bir sorun cıkmaz

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Kardesim sen cihazini gonderirken konu hakkinda konusmustuk.Teknik servislerin isi belli olmaz.Beklemekten baska bir secenegin yok.Ara sira ara yokla tabiki cihazini ne durumda.

.
  3. caglet
        Like  

.

User deleted

İşte arıyorumda ulaşamıyorum , uzun sürer belki o kabulum ama sağ salim gelir demi ?

.
  4. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Bundan 5 sene önce olsa gerek hd2 yeni zamanları tus takımı bozuldu bakırköy servise bıraktım aradan 15 gün gibi bi zaman sonra kullanıcı hatası deyip o zamanin parası 90 tl civarı bi para istendi ve atlayıp gittim ettigim kavga ve tartısma sonucu servis yetkilisi lavuk bekleme bankosuna geldi ve benim çıplak gözle seçemedigim tus üzerindeki aşınmayı gösterdi her plastikte bir kac kullanım sonrası köseler hafif parlar ; bu tusa darbe gelmis diye bahane ile garantiye sokmadı ve o günden beri asla garantili almadım çünki 7 senedir bu pda ları kullanır sizin gibi arkadasları forumdan takip ederim daha bozulanı görmedim sizin sorun bilmiyorum ama allah kolaylık versin bozuldunmu dısarıdN birine yaptırmak daha mantıklı en azından mahalledeki ahmete mehmete yaptırdınmı acar konusursun bir cvp alırsın böylede 45 is gününü böyle diken üstü beklersin

.
  5. caglet
        Like  

.

User deleted

bekletmelerini anlıyamıyorum , sorun ya bataryada ya da o sokette .. yani yapacakları 2 dakkalık iş :D.. 45 gün niye bekliyrum anlamadım

.
  6. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Eee hocam koca 17 mikyon nufuslu istanbulda 4 tane servis elemanı günde 7 cihaz halletse normal :):)

.
  7. caglet
        Like  

.

User deleted

işte bende onun için samsuna yolladım :D

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bizimkoylu333 @ 7/6/2012, 19:15) 
    Bundan 5 sene önce olsa gerek hd2 yeni zamanları tus takımı bozuldu bakırköy servise bıraktım aradan 15 gün gibi bi zaman sonra kullanıcı hatası deyip o zamanin parası 90 tl civarı bi para istendi ve atlayıp gittim ettigim kavga ve tartısma sonucu servis yetkilisi lavuk bekleme bankosuna geldi ve benim çıplak gözle seçemedigim tus üzerindeki aşınmayı gösterdi her plastikte bir kac kullanım sonrası köseler hafif parlar ; bu tusa darbe gelmis diye bahane ile garantiye sokmadı ve o günden beri asla garantili almadım çünki 7 senedir bu pda ları kullanır sizin gibi arkadasları forumdan takip ederim daha bozulanı görmedim sizin sorun bilmiyorum ama allah kolaylık versin bozuldunmu dısarıdN birine yaptırmak daha mantıklı en azından mahalledeki ahmete mehmete yaptırdınmı acar konusursun bir cvp alırsın böylede 45 is gününü böyle diken üstü beklersin

Dediklerinizin hepsine harfiyen katılıyorum, küçüklüğümden beri binleri aşkın telefon kullandım, tahminen aralarında 3-4 tanesi garantilidir.Garantinin artık pek de bir önemi yok, bozulmuyorki zaten cihaz.Anca düşürmen lazım. :)

QUOTE (caglet @ 7/6/2012, 19:35) 

Samsunda istanbula yollayacak, bir 45 gün daha burda bekleyeceksiniz :) etti size 3 ay (90 gün) 1-2 haftada teslimat derseniz ooooo siz XOOM'u unutun :D

.
  9. caglet
        Like  

.

User deleted

ben düşürmedim bile :S .. xoom bozuldu .. vede bi baktım kullanım kılavuzunda pil ömrü 6 ay yazıyor.. (12 miydi yoksa şimödi hatırlayamadım)
    Ama ikisinden biriydi ama garantisi bitince bozulacak yine o zmn napıcam :S ?

QUOTE (caglet @ 7/6/2012, 19:35) 

Samsunda istanbula yollayacak, bir 45 gün daha burda bekleyeceksiniz :) etti size 3 ay (90 gün) 1-2 haftada teslimat derseniz ooooo siz XOOM'u unutun :D
    [/QUOTE]

Öyle demeyin , beni üzmeyin yav :S:S.. O kadar sürmez

.
  10. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 7/6/2012, 11:03) 
    Kardesim sen cihazini gonderirken konu hakkinda konusmustuk.Teknik servislerin isi belli olmaz.Beklemekten baska bir secenegin yok.Ara sira ara yokla tabiki cihazini ne durumda.

bu konuyu epeyce bir konuşup nasihat vermiştik diye hatırlıyoum :)
    takip etmezseniz cihazınız size gelmez; maalesef türkiye'de but tip bir iş ahlakı henüz yok...
    aksi gibi olacağına dair emare de yok :bash.gif:

.
  11. caglet
        Like  

.

User deleted

Suan tabletimden size yaziyorum :-) o kadar sayip sovdunuz ama 11 gun icinde geldi :-) Neyse so run cikmadi Allahtan herkese tesekkrler

.
  12. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (caglet @ 8/6/2012, 17:07) 
    Suan tabletimden size yaziyorum :-) o kadar sayip sovdunuz ama 11 gun icinde geldi :-) Neyse so run cikmadi Allahtan herkese tesekkrler

valla şaşırdım :)
    ama yine de çok sevindim sizin adınıza :)

.
  13. caglet
        Like  

.

User deleted

Tesekkur ederim yardimlariniz icin

.
12 replies since 7/6/2012, 08:20   111 views
  Share  
.