360 Launcher

Yeni Launcher

« Older   Newer »

Share  
.
  1. doganmert
        Like  

.

User deleted

Selamun aleyküm. 360 Launcher'ı gezinirken yeni keşfettim yükledim hoşuma gitti efektleri olsun temaları olsun. + birde çeşitli kilit ekranları da ındırebılıyorsunuz.Kendine ait kullanışlı widgetları var. Task killer'i var. Menüdeki uygulamaları gizleyebiliyorsunuz. (Benim en çok aradığım özellik) Bir hoşuma giden özelliğide launcher'ı geliştirenler desteklerini de devam ettirmişler. Temalar,kilit ekranları,duvar kağıtları, çeşitli bugları giderme gibi. :thumb_yello.gif: Daha yeni yükledim bende %100 kurcalamış değilim. :) Miui launcher ile karıştırmayın.Ondan çok farklı. İkonları ona benziyor ama telefonunuzdaki stock ikonlar ile değiştirebiliyorsunuz. Lafı uzatmıyayım resimlerine bakabilirsiniz. Resimler bana ait değil. İnternetim çok yavaş olduğundan koyamadım.Bir deneyin derim. :) Xda'dan alıntıdır.

İndir 360 Launcher

360-Launcher-pic1

İstediğiniz temayı veya kilit ekranını buradan indirebilirsiniz. Eminim beğeneceksiniz. İyi forumlar :)

Edited by doganmert - 13/6/2012, 00:52

.
  2. beefytr
        Like  

.

User deleted

teşekkürler...
    denemeye değer...

.
  3. elamavii
        Like  

.

User deleted

ben de bunun türkçesi var

.
  4. doganmert
        Like  

.

User deleted

Türkçe olan eski sürüm (v2.3) bununki v3.0

.
  5. remy_
        Like  

.

User deleted

Birtek bendemi dosya silindi uyarisi veriyor. Yani link kirik uyarisi

.
  6. doganmert
        Like  

.

User deleted

Evet silinmiş.Tekrar upload ettim :)

.
  7. asim03
        Like  

.

User deleted

2.3 ve 3.0 türkçe çevirileri bana ait.bi ara upload ederim siteye var elimde :)

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler Mert.

.
  9. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

slm arakadaşlar belki eski bir konuya mesaj yazmış oluyorum ama ben bu launcheri indirdim çok beğendim fakat japoncam çok akıcı değil google amcada TÜRKÇE konusunda pek yardımcı olamadı. sizin yardımlarınızla Türkçesini bulma şansımız varmıdır? tşk

.
  10. doganmert
        Like  

.

User deleted

Launcherin ingilizce dil seçeneği var uzun zaman oldu hatırlamıyorum ama ingilizce olarak kuruluyordu.

.
  11. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

Mert arkadaşım çok beğendim ama vidgetler ve Türkçe seçeneğim olmadığı için şimdi kaldırdım. Birde sorum olacak launcher kurduğumuz zaman ev tuşunu basınca asıl launcherle kurduğumuz arasında tercih sunuyor altta ise herzaman bunu kullan seçeneği var bu seçeneği işaretlersem bir daha geri dönüşü nasıl yapabilirim. Tabii kurduğum launcheri kaldırmadan. tşk

.
  12. doganmert
        Like  

.

User deleted

Türkçe var mı bilmiyorum yeni sürümlerinde, bakar haber veririm. Her zaman bunu kullanı işaretledikten sonra bir daha geri dönüş tabi var. :) Ya o yüklediğin launcher'ı kaldırırsın, ya da ayarlar > uygulamalar > o yüklediğin launcher 360 Launcher diyim tıklayıp, biraz aşşağıda varsayılanı temizleye basıp tekrar ev tuşuna bastığında o seçenekler gelecektir. :)

.
  13. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

çok sağolasın ufak bir ayrıntı ama bilmeyince sıkıntı yapıyor :)

.
  14. doganmert
        Like  

.

User deleted

Markette version 4.5 varmış bi indirip dener misin

.
  15. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

onu kullanıyorum zaten Türkçe yok japonca fazla ama alıştım sevdim usta gayet şık ve hızlı gösterdiğin ilgi için ayrıca tekrar teşekkür ederim

.
15 replies since 11/6/2012, 23:45   702 views
  Share  
.