Go Backup - Kolay ve Sorunsuz Backup!

Titanium'dan sıkılanlara

« Older   Newer »

Share  
.
  1. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

Selamlar.

Yine Go Developers yaptı yapacağını.Bizi büyük bir dertten kurtardı...Benim gibi Titanium Backup arayüzünden içi daralanlara ve kullanmayı beceremeyenlere büyük kolaylık.Tek tıkla backup alıp, tek tıkla o yedeği kurabiliyorsunuz...

Siz de Rom'dan Rom'a atlayanlardansanız, Go Backup formattan sonra kurulan ilk program olacaktır eminim :)

Kendi aldığım ekran görüntüleri :
    2cdtp52

GoBackup on PlayStore : https://play.google.com/store/apps/details...ackup.pro&hl=tr

Dipnot : Uygulama programları, Wi-fi noktalarını, kişileri (rehberi), Go Programlarının Ayarlarını kaydetmekte.Restore yapmadan önce aradan elemek istediklerinizi seçebiliyorsunuz.Yani atıyorum, AdAway programını ben yeni Rom'uma kurmak istemiyorsam, Restore kısmından Adaway tikini kaldırınca o program kurulmuyor...

Edited by isminivermeyenizleyici - 14/6/2012, 15:00

.
  2. remy_
        Like  

.

User deleted

Paylasim icin tesekkurler dostum. Benim bir sorum olacak.

Simdi bu tarz programlar kullanirken android surumu farkli roma gecince de duzgun sekilde kurulum yapabiliyor mu? Mesela ginger romda aldigim backup ics roma kurarsak problemsiz calisirmi?

Htc de bu sorun vardi ki herkesin bildigi birsey. Ama onda sense problem yaratiyordu.

.
  3. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

QUOTE (remy_ @ 14/6/2012, 14:32) 
    Paylasim icin tesekkurler dostum. Benim bir sorum olacak.

Simdi bu tarz programlar kullanirken android surumu farkli roma gecince de duzgun sekilde kurulum yapabiliyor mu? Mesela ginger romda aldigim backup ics roma kurarsak problemsiz calisirmi?

Htc de bu sorun vardi ki herkesin bildigi birsey. Ama onda sense problem yaratiyordu.

Stock Rom'da aldığım yedeği cm7'ye kurdum.Daha sonra Cm7'den AOKP Rom'a geçtim.Aynı yedeği ona da kurdum hiçbir sıkıntı yaşamadım...

.
  4. ekrem
        Like  

.

User deleted

super bir haber bunu kullanacagim :)

.
  5. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

Dipnot : Uygulama programları, Wi-fi noktalarını, kişileri (rehberi), Go Programlarının Ayarlarını kaydetmekte.Restore yapmadan önce aradan elemek istediklerinizi seçebiliyorsunuz.Yani atıyorum, AdAway programını ben yeni Rom'uma kurmak istemiyorsam, Restore kısmından Adaway tikini kaldırınca o program kurulmuyor...

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Süper paylaşım, teşekkürler. :punk.gif:

.
  7. doganmert
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler :)

.
  8. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

Rica ederim beyler, faydamız dokunsun :)

.
  9. doganmert
        Like  

.

User deleted

Sanırım uygulamada bir sorun var. Telefona format attım, backup'u go backup ile aldım. Go backup u yukledım restore deyince bir şey bulmuyor. Neden acaba?

Düzeltme : Öylesine bir backup aldım. Yeni tarihli olan backup klasörü açtı. Önceki aldığım 98 apk dosyalı backupu o klasörün içine aktardım. Yine banamısın demedi. 6 KB'lık dosya backupunu görüyor diğer uyg. görmüyor. Benden eksi puan.

Edited by doganmert - 16/6/2012, 01:16

.
  10. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

ben stock romdan cyanogen7ye geçerken kullandım atrixte.. Wipe data / Factory Reset ve Dalvik Cache format atmama rağmen, cyanogen7'deyken go backup sayesinde tüm yedeklerimi kurdum. Bireysel bir sorun gibi duruyor.Tekrar rom kurmadan bir dener misin?

.
  11. doganmert
        Like  

.

User deleted

4-5 kere denedim hocam. SD Kartı sıfırladım, wipe ları yaptım. Erase Everthing falan her şeyi yaptım. Ama yok görmüyor. Ama Allahtan apk'lar duruyor da onları yukleyebılıyorum elle. :)

.
  12. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

şimdi cm7.2 RC2 sürümünden cm7 final sürümüne geçeceğim, yedeğimi de go Backup ile alacağım.Hatta bu sefer işi abartıp, Fastboottan temizlemeler yapıcam, ayrıyetten de Wipe data Dalvik Cache yapacağım.Bu sırada Go ile aldığım Backup dosyasını da PC'ye alacağım.Bakalım Go Backup burada hata verecek mi.Eğer Droid ile ilgili bir sıkıntıysa Google'dan hata raporu gönderebilirsin, kaale alıyorlar...

.
  13. doganmert
        Like  

.

User deleted

Tamam beklıyorum. Gönderirim :)

.
12 replies since 14/6/2012, 13:13   292 views
  Share  
.