Google Play Store 3.7.13 Yayınlandı !..

Hemen İndirin

« Older   Newer »

Share  
.
  1. crazy_66
        Like  

.

User deleted

Google'ın bütün dünyada en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android'in, uygulama marketi olan Play Store'u yepyeni arayüzüyle kullanıcıları selamlıyor. Play Store, geçtiğimiz hafta I/O 2012 etkinliğinde tanıtılan yeni Android 4.1 Jelly Bean'la birlikte ortaya çıktı.

Yeni güncelleme ile Play Store'da oyunlar bölümünde yapılan değişiklikler ilk yükleme göze çarpıyor. Yeni arayüze eklenen film izleme, kitap satın alma gibi özellikler de kullanıcıların Play Store'u daha rahat kullanmalarını ve erişmek istediklerine rahat erişim imkanı sunuyor.

1341573719_google-play-store1341567748

Yeni Play Store ile birlikte gelen özellikler arasında göze çarpan şu özellik son derece güzel bir çözüm sunuyor. Yeni Store ile birlikte bir uygulama indirdiğimizde, güncellenen uygulamanın tamamı inmeyecek, onun yerine sadece değişen kısım cihazlarımızdaki yerini almış olacak.

Google Play Store 3.7.13

Tıklayın

Uygulama şu an için ABD de çalışıyor.Bunun için Market enabler programı ile A.B.D yi seçin.

Market Enabler

Tıklayın

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler :)

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Yeni Play Store ile birlikte gelen özellikler arasında göze çarpan şu özellik son derece güzel bir çözüm sunuyor. Yeni Store ile birlikte bir uygulama indirdiğimizde, güncellenen uygulamanın tamamı inmeyecek, onun yerine sadece değişen kısım cihazlarımızdaki yerini almış olacak.

Başından beri olması gereken nihayet oldu, paylaşım için teşekkürler.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Market Enabler hiç bir işe yaramadı ABD görünüm kazanamadım :)

.
  5. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

Bende çok denedim ama olmadı gerek verizon gerekse t-mobile hepsini denedim ABD görünümü olmadı :(

.
  6. crazy_66
        Like  

.

User deleted

Belkide faaliyete gecmemistir :) arastircam :D

.
5 replies since 6/7/2012, 15:31   239 views
  Share  
.