dizi izleme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. brkc
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaslar ben tableti cok nadir kullandigim icin ara ara yaziyorum ve takip edebiliyorum... oncelikle yardimci olan arkadaslara yardimlarindan dolayi tekrar tekrar tesekkur ediyorum... benim sikinim su; tableti alali bir yil oldu herhangi bi root islemi, yazilim guncellemesi hicbirsey yapmadim ... bundandir sanirim ki dizi izleyemiyorum tablet cok kasiyo...su an yurt disindayim ve bos vakitlerimde yabanci dizi izlemek istiyorum ama siteler uzerinden bi turlu izleyemedim acilmiyo veya acildigi zaman cok takiliyo... bu konuda en rahat nasil yabanci dizi izleyebilirim bana en kisa zamanda yardimci olursaniz cok sevinirim... herkese kolay gelsin ii calismalar =)

.
  2.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Yapılabilecek iki işlem var birincisi cihazın flash playerini güncellemek ikincisi farklı bir tarayıcı ile film izlediğin siteye giriş yapmak.Bazı sitelerin film playerleri android'e çok uzak doğal olarak kasıyor ama çoğu sitede kastığını görmedim.Android markette bir kaç dizi progamları var istersen bir dene içerisinde var mı yok mu bilmiyorum yada youtubede var mı izlediğin dizilerin güncel bölümleri onada bir bakmanda fayda var :)

.
1 replies since 28/7/2012, 18:57   112 views
  Share  
.