Motorola xoom mz601 için sbf dosyası lazım..

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Arkadaşlar cihazımı brick yapmayı başardım nasıl diye sorarsanız bir imkansızı denedim orjinal ics yüklüyken android 3.0.1 in root dosyasını cihaza flashladım vee

Failed image LNX 0X0002

Hatası verdi ve cihaz ne açılıyor nede fastboot'a giriyor :D Daha öncesinde sbf romları mz 601,604 diye ayrıydı fakat şuan motorola öyle bir sistem getirmişki sbf lerin kime ayit olduğunu anlamak elde değil en azından ben anlamadım :D Mmz601 için sbf dosyası varsa elinizde birisi bir siteye upload edebilir ve linki paylaşabilir mi ? Bir kerede ben sizde yardım istiyim ama dimi :)

http://sbf.droid-developers.org/everest/list.php

Bundan hangisi mz601 hala çözemedim :)

.
  2.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Cihaza uygun sbf yi buldum fakat yüklemiyor tek çare sinan abiye göndermek kaldı :)

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Motorola Xoom sbf dosyaları için ,

http://sbf.droid-developers.org/everest/list.php

.
  4.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Buldum abi sonrasında paylaştım da konuda bir işime yaramadı failed diyor :)

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Kardeşim neden böyle birşeyi denedinki ? Cihazını açmak için Factory cable denen kablo lazım.Kabloyu kendin yapabilirsin.

Factory cable

Sinanla iletişim kur belki ondada vardır.

.
  6.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Saol abi de ben bunu yapamam kablo oldukça zor görünüyor sinan abiyle konuştuk onda varmış cihazı göndericem atrix de alınca elimde para kalmadı artık kargo parası biriktirmem lazım.Cihaza orjinal ics yüklemiştim root ederken sanırım eski flashı flasladım çift sistem yüklü pc de xp ile windows 7 birisi eskiymiş windows 7 yi yükleyince pat cihaz restart etti ve hatayı çaktı bir anlık dikkatsizliğin sonucu :)

.
  7.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Çarşıya çıkarken bir bilgisayarcı gördüm bir giriyim şansımı deniyim dedim anlattım durumu internetten gösterdim nasıl yapılacağını allah razı olsun para bile almadan yapıverdi şuan tablet açıldı yarında telefon geliyor elime acayip mutlu oldum.Birde factory cable yapıcak arkadaşalr varsa tecrübesizler kendileri yapmasınlar çünkü benim usb 3 kabloluydu bilgisayarı bir tane daha ekledi birde bir kaç işlem vardı önceden yapılması gereken iyi bir ingilizce biliyorsanız kendiniz yapın bilmiyorsanız iyi bir bilgisayarcıya anlatın durumu yardımcı olacaklardır :)

.
  8. beefytr
        Like  

.

User deleted

factory cable sinan'da mevcut :)

.
  9.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Biliyorum söylemişti bende son çare olarak sinan abiye göndericektim cihazı şansa bilgisayarcı yaptı :)

.
8 replies since 29/7/2012, 20:16   188 views
  Share  
.