Xoom Brick

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Balbars
        Like  

.

User deleted

Selamlar. Aranıza yeni katıldım. Cihazımı reboot ederken bootloader ı tıkladım. Cihaz yeniden başladı ve sol üst tarafta ''starting fastboot protocol support'' yazısı ve ortada motorola logosu ile beraber saatlerdir bu şekilde bekliyor. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

.
  2. emresarica
        Like  

.

User deleted

Aramiza hosgeldiniz asagidaki linki takip ederek xoom"a yeniden hayat verebilirsiniz.root etmek yada orjinal olmayan bir rom yuklemek istemezseniz linkdeki baslikda mevcut olan brick olmus xoomu geri getirmek linkini takip edin.Kolay gelsin...

Yeni bir rom yuklemek icin 4.1.1
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49956137

Xoomu orjinal haline getirmek icin sistemine 3.0.1 yukleyecek butun updateleri yeniden yapman gerekecek
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47305479

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

korkacak bir şey yok; emresarica'nın tarif ettiği gibi yaparsanız her şey düzelir.

.
  4. Balbars
        Like  

.

User deleted

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Bu arada Eos un çıkarttığı 110 numaralı jelly bean versiyonunu herkeze tavsiye ederim. Bu versiyonda ayarlar böllümünde overclock bölümü eklenmiş. 1.7 Ghz e kadar yükseltme imkanı sağşıyor işlemci hızını. İyi forumlar.

.
  5. emresarica
        Like  

.

User deleted

siz yinede 1ghz geçmeyin derim ben :)

.
  6.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Balhars 1.4 yada 1.3 e kadar ısınmasız kullanabilirsin diğerleri ısınmaya yol açar bir süre sonra 1.7 yi sadece test etmek için kısa bir süre kullan.Ben orjinalle devam artık :)

.
  7. Balbars
        Like  

.

User deleted

Hiç overclock ihtiyacı duymadım tablette. Şu an 1 Ghz olarak kullamıyorum.

.
6 replies since 28/8/2012, 20:20   132 views
  Share  
.