Motorola Xoom Tavsiye Edermisiniz?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. oceanmist
        Like  

.

User deleted

Merhaba Arkadaşlar,
    İphone 4s' im var bir tablet almak istiyorum, sizce böyle bir cihaz varken tablet' e gerek var mı?

Birde 2.el çok temiz bir Motorola Xoom buldum, fiyatı 500 TL, incelemelerine göre fena değil, tek eksiği IPS ekran olarak görünüyor, donanım güçlü, bu cihazı tavsiye eder misiniz?
    Beni memnun eder mi?

.
  2. emresarica
        Like  

.

User deleted

Tavsiye ederiz bu fiyata uygun bir cihaz

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu cihaz Android tabletlerin kralıdır ve geliştirme anlamında Google desteği, donanım sağlamlığı açısından Motorola'yı buluşturmuş özel bir ürün. Hele ki 500TL ise xoom iyi bir alışveriş olur. Kendisinden çok daha kötü tabletler daha yüksek fiyatlardan gidiyor.

.
  4. foz54
        Like  

.

User deleted

xoom ilgimi çekmeye başladı, wifi modeline jb çıkmış google desteği de var atrix gibi yetim değil :D

peki xoom video oynatma konusunda nasıl, kaliteli 720p veya 1080plerde kasma yapıyormu atrix gibi?

.
  5. emresarica
        Like  

.

User deleted

Videonun formatına göre kasma yapıp yapmama durumu değişir.Tegra 2 işlemci özellikle MP4 full hd formatlarda çok üstündür.Donanımsal olarak codec çözdüğü için herhangi bir kasma yapmaz.Ama bazı formatlarda sıkıntı yaratabilir.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Xoom tegra2 T20 harmony işlemcilidir, atrix'de AP20 ventana var. Xoom video oynatma konusunda atrix'den daha iyi olsada qualcomm yada samsung çözümleri gibi geniş video codec desteği sunamıyor çünkü neon ek işlem satırlarından yoksun. Eğer tableti video ağırlıklı kullanacaksan xoom 2 daha iyi tercih olur.

.
  7. foz54
        Like  

.

User deleted

zaten tabletin çözünürlüğü 1280*800 bundan fazla çözünürlükte video izlemenin bi espirisi yok :D
    ama tablet sektöründe çook model var karşılaştırmak istediğim ilgimi çeken birde ainol tabletler var sıfırı 300tl ve 2060p video oytarabiliyormuş..

.
6 replies since 15/9/2012, 09:13   190 views
  Share  
.