Miui 2.3.7 uzerine yapili cm7 Mukemmel Rom Tavsiye !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Dagar
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar rom gorsel acidan cok super dilediginiz yerin temasini dilediginiz gibi ayarlayabilirsiniz online android market gibi tema marketi var istediginizi secin statusbarin kilit ekrani arama ekrani vs her yeri degistirebilirsiniz ve performans olarak sunu soyluyorum gangstar rio saints de cm7 v2 yi kullandiimda kasmalar oluyordu ama bu romda o kasmalar yok denilcek kadar az ve turkce dil destegi var ...Ben miui galery ve kamerasini begenmediim icin cm7 topsmart romundaki galeri ve kamerayi yukledim tavsiye ederim .Romun tek kusuru parmak izi sensoru calismiyor ...

MIUI /CM7 Hybrid v3 multi-lang update
    04/07/2012

www.mediafire.com/?7tjfivy00kyl9ah ==>Rom
    http://d-h.st/rmC ==>Gapps

xda link ==> forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1383721

Not:Sanirim ics cikana kadar bu romda kalacagim ;)

.
  2. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

Şu an kurdum ve hızlıca bir test ettim.Custom tema özelliği beni benden aldı diyebilirim ancak lock screen temalarındaki türkçe karakter sıkıntısı her miui deki gibi devam ediyor.JB romdan buna geçince performans konusunda da pek bir şüphem kalmadı açıkçası telefon kendini hissettiriyor.Çok keyifli bi müzik uygulaması var.Bazı gereksiz gelen programları dondurmanız tavsiye edilir şayet menüde çok kalabalık duruyor.

Notification bölümünde toggles kısmı da mevcut.Tıpkı iphonedaki jailbreak menüsü gibi çok güzel... Ben de ICS gelene kadar, ICS memnun etmezse atrix ömrü kadar bunu kullanıcam gibi duruyor...

Paylaşım harika.! Teşekkürler :)

.
  3. Dagar
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isminivermeyenizleyici @ 20/9/2012, 17:38) 
    Şu an kurdum ve hızlıca bir test ettim.Custom tema özelliği beni benden aldı diyebilirim ancak lock screen temalarındaki türkçe karakter sıkıntısı her miui deki gibi devam ediyor.JB romdan buna geçince performans konusunda da pek bir şüphem kalmadı açıkçası telefon kendini hissettiriyor.Çok keyifli bi müzik uygulaması var.Bazı gereksiz gelen programları dondurmanız tavsiye edilir şayet menüde çok kalabalık duruyor.

Notification bölümünde toggles kısmı da mevcut.Tıpkı iphonedaki jailbreak menüsü gibi çok güzel... Ben de ICS gelene kadar, ICS memnun etmezse atrix ömrü kadar bunu kullanıcam gibi duruyor...

Paylaşım harika.! Teşekkürler :)

Begenmenize sevindim bencede super parmak izi sensoruyle urastim fakat yok olmuyor oda olsaydi icsyi beklemezdim cunku gangstarda acaip bir performans artisimi goruyorsun ve hocam sana tema da tuyolar vereyim acaip begendigimben sunlari kullaniyorum ...

ozgurce adli temanin lock screen ve iconunu kullaniyorum . statusbarda beyaz mavi isikli guzel bi statusbar fakat cince o yuzden yazamiyorum .

Kendi telefonumun ss sini ekliyecem harbidem super ya ekrabim ips ekrani gibi oldu resmen

.
  4. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

Ben Go Launcher a fazla alıştığım ve menüde düzen gibi bi tikim olduğu için standart arayüze bakmıyorum.Hatta stock arayüzü donduruyorum ki kullanmadığımda ram yemesin... :)

Ama cidden sms arayüzünü ve kilit ekranını kendimiz seçebiliyoruz ve bu hoş.Sistem performans kısmına bakınca orjinal MIUIden kat ve kat iyi.Cm7 Performansıyla MIUIyi birleştirmiş adamlar.Cidden harika :)

.
  5. Dagar
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isminivermeyenizleyici @ 20/9/2012, 19:48) 
    Ben Go Launcher a fazla alıştığım ve menüde düzen gibi bi tikim olduğu için standart arayüze bakmıyorum.Hatta stock arayüzü donduruyorum ki kullanmadığımda ram yemesin... :)

Ama cidden sms arayüzünü ve kilit ekranını kendimiz seçebiliyoruz ve bu hoş.Sistem performans kısmına bakınca orjinal MIUIden kat ve kat iyi.Cm7 Performansıyla MIUIyi birleştirmiş adamlar.Cidden harika :)

Hocam valla bende aynen senin gibi go launcher disina cikamiordm ama bak ev tusuna basinca iki launcher var sanirim alttaki olaniydi ben o yuzden stock launcheri kullandim ayni sen gibi go dan vazgecemiodm ama stocda super denemelisin

.
  6. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

iki launcher'a da baktim kardeşim ama go launcher yine telefonumda :/ bendeki hastalık...Iphone stili bir duzenim olmasa ben çıldırırdım...

.
  7. delimiyimben
        Like  

.

User deleted

Go launcherin klasör oluşturma, kısayol ekleme, alt dock aksiyonları vs. çok bağlayıcı. Vazgeçemiyorum.

.
  8. doganmert
        Like  

.

User deleted

Benım anlamadığım cm7'de parmak izi çalışıyor, miuide çalışmıyor. Ama bu rom ikisinin birleşimi olduğundan neden parmak izi çalışmaz neden yapamamışlar anlayamadim :)

.
  9. Dagar
        Like  

.

User deleted

QUOTE (doganmert @ 25/9/2012, 22:23) 
    Benım anlamadığım cm7'de parmak izi çalışıyor, miuide çalışmıyor. Ama bu rom ikisinin birleşimi olduğundan neden parmak izi çalışmaz neden yapamamışlar anlayamadim :)

Hocam bu 2.3.7 uzerine o yuzden diger cm7 2.3.6 sanirim yanlisim varsa duzeltin arkadaslar...

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

@dagar, paylaşım için teşekkürler.
    @doganmert, atrix'in hayırlı olsun kardeşim.

.
  11. doganmert
        Like  

.

User deleted

Sağol abi. :)

.
  12. tuthankhamon
        Like  

.

User deleted

Upluad ve paylaşım için teşekkürler. Tavsiyelere istinaden yükledim ve ilk izlenimlerim:

- Yeni çektiğim fotoğraflarda dahil olmak üzere, mevcut hiç bir foroğrafı 1/1 ölçeğinde izleyemedim. Ekranda ne görüyorsanız o, fotoğrafları büyütemiyorsunuz. Galeride çoklu dokunma çalışmıyor.
    - Dili Türkçe'ye çevirseniz bile, yarı İngilizce yarı Türkçe kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

Sonuç: Dil konusu önemli değil. Tamamen İngilizce olarak sorunsuz kullanabilirdim ama galeri ve fotoğraf büyütememe sorunu nedeniyle test sürüşüne noktayı koydum.

.
  13. Dagar
        Like  

.

User deleted

QUOTE (tuthankhamon @ 26/9/2012, 17:34) 
    Upluad ve paylaşım için teşekkürler. Tavsiyelere istinaden yükledim ve ilk izlenimlerim:

- Yeni çektiğim fotoğraflarda dahil olmak üzere, mevcut hiç bir foroğrafı 1/1 ölçeğinde izleyemedim. Ekranda ne görüyorsanız o, fotoğrafları büyütemiyorsunuz. Galeride çoklu dokunma çalışmıyor.
    - Dili Türkçe'ye çevirseniz bile, yarı İngilizce yarı Türkçe kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

Sonuç: Dil konusu önemli değil. Tamamen İngilizce olarak sorunsuz kullanabilirdim ama galeri ve fotoğraf büyütememe sorunu nedeniyle test sürüşüne noktayı koydum.

Hocam taktigin olaya bak :D marketteki quickpic her resim goruntuleyiciden daaa iii bide istersen cm7 nin galerysini yukleyebilirsin bu roma

.
  14. cnpstar
        Like  

.

User deleted

Benim aradigim sey tamda bu. Miuinin arayuzunu cok seviyorum ancak romun tam anlamiyla bi ram canavari olmasi beni rahatsiz etmisti o yuzden neutrinoya gecis yaptim. Telefonu aldigimdan beri neutrinoyu kullaniyorum ve beni onun kadar memnun eden bi rom bulamadim ancak bu romu gorene kadar. Cm7 olmasi ve miuinin arayuzunu animsatmasi benim icin onemliydi. Kurdum suan kullaniyorum telefonu actigim anda karsima cikan sorun pin kodunu girememem. %95 oraninda turkce ve klavyesi gayet hassas anca tuslar cok kucuk. Denemelisiniz.
    Cihazi actigimda int. Storgageye erisemedim ayarlarda duzeltebilirsiniz. Sarj gayet iyi ve neutrino kadar stabil diyebiliriz
    Ekrani dondururken cihaza brseyler oluyor anlamis degilim.

Edited by cnpstar - 27/6/2013, 13:22

.
  15. aae.aydin
        Like  

.

User deleted

merhaba millet, ben de bugün görünce bu romu denedim cm7,2 kullanıyordum buna geçtim ve açıkçası pek sevmedim. 7,2 çok daha stabil geldi bana çünkü bu kilit ekranında, uygulamalarda falan çok sık sorun çıkardı bana.

ben de cm7,2 ye geri döndüm. döndüm dönmesine ama sd kart ve cihazın kendi hafızası yer değiştirdi ve her şey alt üst oldu. titanium yedekleri için tekrar taşımalar yapmam, tüm uygulama datalarını terse çevirmem gerekicek. böyle bir sorunla karşılaşan ya da çözümü bilen bilgi verirse çok sevinirim. teşekkürler.

.
14 replies since 19/9/2012, 22:07   1946 views
  Share  
.