Atrix hakkında..

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Yktzn
        Like  

.

User deleted

1 Ay içerisinde yeni bir telefon alacağım. Yaklaşık da 1 aydır araştırıyorum. Alıcağım fiyat aralığındaki en kaliteli , en iyi performanslı telefon Motorola Atrix ( MB860 ) . Büyük ihtimal alacağım telefonda bu. Yalnız alışveriş sitelerinde bulabildğim bilgi tahmin ediceğiniz gibi az, inceleme sitelerinde ise burdan daha kaliteli bilgi bulabiliceğimi sanmıyorum. İlk Android telefonum olucağı için Android hakkında da fazla bilgim yok zaten. İcs almayacağı söylenir yani yeni Android sürümünü. Aklımdaki 1-2 soruyuda çözümleyip içim ferah almak istiyorum. Bu telefonu alırsam İcs almaması benim için kayıp olur mu ? Getirileri veya götürüleri neler ?

Ayrıca çok araştırma vaktim yoktu sitenizde 1-2 konuya bakabilip hemen üye olup yazdım. Eğer böyle bir konu daha önce konusulduysa affola :)

.
  2. remy_
        Like  

.

User deleted

...cevap beklemek yerine arastırmanız sizin için daha faydalı olacaktır...çunku sizin neleri istediginizi neleri beklediginizi en iyi siz bilirsiniz....forumda da yeterli bilgi mevcut atrix mb860 ile ilgili....ayrıca konuyu atrix 2 bolumune acmıssınız...

.
  3. Yktzn
        Like  

.

User deleted

QUOTE (remy_ @ 9/11/2012, 23:32) 
    ...cevap beklemek yerine arastırmanız sizin için daha faydalı olacaktır...çunku sizin neleri istediginizi neleri beklediginizi en iyi siz bilirsiniz....forumda da yeterli bilgi mevcut atrix mb860 ile ilgili....ayrıca konuyu atrix 2 bolumune acmıssınız...

Haklısınız dediğiniz gibi yapmam daha iyi olabilir sağolun. Ayrıca evet sonradan bende farkettim. Dalgınlığıma gelmiş

.
2 replies since 9/11/2012, 23:16   117 views
  Share  
.