Bütün Cihazlar için Batarya Kalibrasyonu

Batarya Kalibrasyon Programı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Merhaba, Program isminden de belli olduğu gibi batarya kalibrasyon programı. Denemenizi öneririm.

Yapılması Gerekenler
    Battery calibration yapmadan önce şarjı tamamen açılmayacak şekilde bitirin. Sonra full şarj edin programı açın 4200mV oluncaya kadar şarj aletini çıkartıp takarak şarj full yapın 4200mV veya üzeri bir değeri yaklaştığınızda OK a basın. Farkı göreceksiniz.

9FGjv

İndir

Program Videosu

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    TEŞEKKÜRLER ÇOK MÜKEMMEL PAYLAŞIM...

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu programı sadece BATARYA'sı bitmiş cihazlar kullanmalı. Sağlam bataryalı cihazlarda yan etkisi görülebilir. Paylaşım için teşekkürler Mert Doğan. :)

.
  4. ebubekirc
        Like  

.

User deleted

Bu program için cihazın rootlu mu olması gerekiyo? İkincisi de telefonu alalı 1 ay oldu yani bataryası yeni. Ancak %­70-80 cıvarındayken teli kapatıp açtığımda %100 oluyo. Kullansam bi sıkıntı olurmu?

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Hayır root gerektirmiyor. Sanırım Atrix kullanıyorsunuz. Batarya az gösterirken kapatıp açıp yüzdesi artıyorsa Forumda Atrix bölümünde Battery Fix olayını yapın Batarya göstergesi düzelecektir. Ondan sonra Kalibrasyon programını yükleyip denemenizi tavsiye ederim.

.
  6. ebubekirc
        Like  

.

User deleted

Hoca atrix bölümüne baktım ama batarya kalibrasyonu diye bi başlık vardı ve O da Root gerektiriyor. Acaba söylediğin sayfanın linkini verebilirsin? Şimdiden teşekkürler.

.
  7. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Evet root gerektiyor o. Root edip yapabilirsiniz. Benim söylediğimle sizin bulduğunuz aynı. :)

.
  8. ebubekirc
        Like  

.

User deleted

Hoca ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Peki bunu kalibrasyon yapmadan direk uygulasam bi sıkıntı olurmu acaba? Root yapmak istemiyorum.

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Sıkıntı olacağını sanmıyorum, denemeden bilemeyiz. :)

.
8 replies since 13/12/2012, 21:32   2901 views
  Share  
.