ATRIX HD aldım..

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Burak™
        Like  

.

User deleted

ATRIX HD kullanıcıları nerede ? Bu bölüm çok sessiz !? Cumartesi ATRIX HD aldım.Bu forumu canlandırmak gerekli. :)

.
  2. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

BEYAZ MI ALDIN? GÜLE GÜLE KULLAN ;)

.
  3. Burak™
        Like  

.

User deleted

Tabii ki beyaz, şu ana kadar Lumia harici siyah kullandığım cihaz olmadı. :)

Eyvallah başkan. :)

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kaç tane kullanıcısı var ki ? Sende 1 hafta sonra takasa verirsin :) Hayırlı olsun.

.
  5. Burak™
        Like  

.

User deleted

Abi doğru söyledin, şuanlık memnunum ama önüme bir cihaz çıkarsa değiştiririm, Doğubank'ta 1000 lira sayıyorlar takasta. :)

Teşekkür ederim bu arada :)

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bana geldi mi 800'den fazla saymıyorum, 1000 lira çok iyi bir rakam. Rahat durmazsın sen. Bari cihazı değiştirmeden atrix hd bölümünü şenlendir de öyle sat kardeşim. İlgiyi ve alakayı hakeden bir cihaz. Şu zamana kadar üretilmiş tüm motorola cihazlar arasında en iyi ekran kalitesine sahip cihaz DiNARA kod adlı ATRIX HD'dir.

.
  7. Burak™
        Like  

.

User deleted

Aynen abi, bu fiyattan takas alıcısı varsa kaçırmam biraz zevkini çıkarayım, RAZR M alacağım ve telefon piyasasından uzun bir müddet uzak durucam. Bu bölümün paylaşımlarını tabii ki yapıcam ama bir sorun var ; 4.1.1 Jelly Bean OTA'da ROOT çalışmıyor.

.
  8. Burak™
        Like  

.

User deleted

Telefona Sudoku.apk ve bazı data dosyalarını yollayabiliyor ancak ses açma ve power tuşuna basınca titreşim gelmesi gerekiyormuş olmuyor bende. Bu yüzden exploit failed diyor ve yolladığı data dosyalarını falan geri siliyor. Bi yardım etsen abi ?

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Root için 4.04'e geri dönüp, cihazı rootlaman ardından ota root keeper ile root'u yedekleyip, jb'ye update etmen, sonunda da ota root keeper ile root'u restore etmelisin.

.
  10. Burak™
        Like  

.

User deleted

4.0.4 geri dönüşünde cihaz brick olmuyormu hemen deneyeyim o zaman ?

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Olmaz kardeşim :)

.
  12. Peslek
        Like  

.

User deleted

Atrix HD aldığına sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :( Hayırlı olsun telefonun ... sıkılırsan photon çok güzel bir cihaz sanada çok yakışıyo :D :D

.
  13. mustea
        Like  

.

User deleted

kardeş embeed batary diyor yani gömülü batarya. bataraya değişmiyormu ?

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Atrix HD'nin motorola favori skalamdaki değeri arttı. Neden diyecek olursanız HD ekranı türünün en güzel örneği diyebilirim. HTC ONE X ekranıyla kapışır. Kamerası da iyi.

.
  15. darkstone78
        Like  

.

User deleted

internette birinin atrix hdye razr maxxin bataryasını takarak şarj süresi sorununu çözdüğünü okumuştum böyle bi şey mantıklı mı sizce uyum vs sorunları yaşanır mı bu durumda razr maxx hd gibi bi cihaz mı olmuş oluyo kendisi?

.
33 replies since 31/12/2012, 17:39   596 views
  Share  
.