Motorola Atrix MB860 Şarj Süresi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cagatay89
        Like  

.

User deleted

Öncelikle Herkese Merhaba ,

Geçen gün motorola atrix telefonumun şarj olma süresi inanılmaz uzun. Pil %­6 dayken %93 e yaklaşık 7 saatte geldi. Bu kadar uzun şarj süresi batarya ile mi alakalı yoksa telefon ile mi ? Aydınlatabilirseniz teşekkür ederim.

.
  2. stcurse
        Like  

.

User deleted

2 saatte doluyor normalde. batarya ölmüş gibi duruyor.

.
  3. cagatay89
        Like  

.

User deleted

şarj süresi 1 günden uzun gidiyor ama birde kendi orjinal şarjından şarj olmuyor. Bazen dock ta bazen de samsung şarj ile şarj ediyorum.

.
  4. necc7
        Like  

.

User deleted

şarj süresinin uzun olduğunu duymuştum ama sizinki biraz fazla gibi farklı şarj aletleri ile farklı zamanlarda şarj oluyorsa şarj aletiniz arızalı yani yeteri kadar şarj akımını veremiyor olabilir.

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Niye samsung veya başka bir şeyle şarj ediyorsun ki?

.
  6. cagatay89
        Like  

.

User deleted

Orjinal şarj aletiyle şarj olmuyor. Orjinal şarj aleti bağlıyken pili çıkardığımda akımı görüyor ama pili taktığımda olmuyor nedense. Samsung sarj aletiyle ve dock la şarj etmek zorunda kalıyorum. 2 sinde de pil 7 saatte %93 doluyor. Bataryanın performansından memnunum ama kalibre etsem herhangi bir performans kaybı olur mu ve bu sorunda bir düzelme olur mu acaba ?

.
  7. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Deneyerek sonucu sizin gözlemlemeniz lazım. Zarar olacağını sanmıyorum.

.
  8. affetmez32
        Like  

.

User deleted

bende arada oyle sarj ederim ama bendede orjinalinden fark yok 2-2.30 saate doluyo benim sarjim

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ayrıca sizin dediğiniz 8-9 saat benim telefonumu anca dolduruyor. Bi terslik var :)

.
  10. affetmez32
        Like  

.

User deleted

mert senın telefon 3300 mah dı dımı batarya :)

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Evet Razr Maxx kullanıyorum :)

.
  12. emre.a
        Like  

.

User deleted

atrix kullanıcısıyım bende şarj etmek için uzun zaman bekliyorum %10 taktım mı kimi zaman 2 saate douyo batarya kimi zaman 5 6 saatte % 80 ne anca geliyo kalibrasyon yapmayı düşünüyorum

.
  13. affetmez32
        Like  

.

User deleted

2 saate %100 goruyorum sıkıntı yok bende

.
  14. necc7
        Like  

.

User deleted

bende gps wifi bluetooth ne varsa açtım bataryayı iyice %­4 e kadar düşürdüm. tam bir saat önce kendi şarj aleti ile şarja taktım şimdi bakıyorum %­50 olmuş. 2-2.5 saatte dolduracak anlaşılan.

bu arada önceki atrix sanki daha uzun sürede şarj oluyordu. sanki 6 saat gibi hatırlıyorum. servisten değişimden gelen cihaz bu.
    birde geçen gün baya bir ıvır zıvır yükledim cihaza blackmark tan vs. cihaz reset flan atmaya başladı. fabrika ayarlarına döndüm. sadece ihtiyaç duyduğum uygulamaları kurdum. hiç sıkıntı yok.
    şimdi bir daha baktım %­54 olmuş

.
  15. uv1994
        Like  

.

User deleted

bende atrixi yeni aldim ama şarji tam dolmadi yaklasik 20 saattir şarjda kalmasina rağmen %100 dolmuyo lütfen yardim edermisiniz

.
18 replies since 5/1/2013, 19:07   988 views
  Share  
.